• Головна
  • «Це зліплений бухгалтером баланс». Мер Чернігова незадоволений державним бюджетом
16:58, 19 листопада 2019 р.

«Це зліплений бухгалтером баланс». Мер Чернігова незадоволений державним бюджетом

Владислав Атрошенко розкритикував ухвалений Верховною радою закон «Про державний бюджет» на 2020 рік.

– Про жодну стратегію не йдеться. Це бухгалтерський зліплений баланс. Не дуже хорошими фахівцями, – сказав мер Чернігова.

Зокрема, у міського голови є претензії щодо розподілу медичної субвенції, адже, зважаючи на реформування галузі ( з 1 квітня має запуститися пряме фінансування вторинної ланки напряму з міністерства за принципом «гроші йдуть» за пацієнтом»), Чернігів має доведені цифри лише на 1-й квартал.

При цьому, начальник управління охорони здоров’я Чернігівської міськради Владислав Кухар зазначив, що на сьогодні досі невідома тарифна ставка і коефіцієнти закожен факт лікування. Він сказав, що потрібно ще кілька тижнів, аби Національна служба здоров’я довела показники, на які зможуть орієнтуватися медики на місцях.

Через це невідомо, скільки саме потрібно грошей закладати в міському бюджеті на дофінансування галузі. На 1-й квартал передбачено додаткових 23 мільйони гривень (ще 57 мільйонів надасть держава). Як буде далі поки не відомо.

Ще одна претензія міського голови до держбюджету – зміни, які призведуть до скорочення бюджету розвитку приблизно на 170 мільйонів гривень.

В тому ж ключі висловилася й начальник фінансового управління Чернігівської міської ради Олена Лисенко. Вона зазначила, що це – «бюджет виживання».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#бюджет #Кабмін #уряд #гроші #Владислав Атрошенко #медична субвенція #бюджет розвитку
Оголошення
live comments feed...