• Головна
  • Чернігівські дороги стають безпечнішими
13:15, 22 листопада 2019 р.

Чернігівські дороги стають безпечнішими

У Чернігівській області продовжується впровадження сучасних підходів з підвищення безпеки дорожнього руху – встановлюються демпферні системи.

Всього в 2019 році у Чернігівській області на ділянках державних доріг  встановлюється 11 демпферних систем: сім на М-01 Київ-Чернігів-Нові Яриловичі, дві на Н-27 Чернігів-Мена-Сосниця-Грем'яч та ще дві на М-02 Кіпті-Глухів-Бачівськ.

Днями дорожники вже завершили монтаж двох демпферних систем у Топчіївці (М-01 Київ-Чернігів-Нові Яриловичі) та ще двох систем біля повороту з автошляху Н-27 Чернігів-Мена-Сосниця-Грем'яч на дорогу Н-28 Чернігів-Городня-Сеньківка.

Також у листопаді було встановлено два демпфери у селі Прогрес та один у Красилівці (М-01 Київ-Чернігів-Нові Яриловичі).

Загалом до кінця 2019 року ще одна демпферна система з'явиться у Красилівці, одна біля Великих Осняків (М-01 Київ-Чернігів-Нові Яриловичі) та ще дві у Вертіївці по трасі М-02 Кіпті-Глухів-Бачівськ. 

Довідка

Демпферна система – амортизаційний пристрій, що встановлюється перед відбійником, призначений для мінімізації наслідків ДПТ та збереження життя людей. При бічних наїздах система функціонує, як стандартне дорожнє бар'єрне огородження. 

Під час лобового зіткнення демпферна система поглинає енергію удару шляхом поступової деформації внутрішніх елементів, які призводять в дію зовнішні балки, складаючи їх телескопічно. 

Найголовніше – не прошиває машину наскрізь. Можливість травмування водія та пасажирів під час зіткнення зводиться до мінімуму.

Перші такі конструкції на дорогах України з'явилися у 2018 році. Чернігівська, Вінницька та Одеська області стали першими, де почали монтувати ці пристрої для підвищення безпеки дорожнього руху.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#демпферна система #дороги #безпека
Оголошення
live comments feed...