• Головна
  • Чи дивляться чернігівці телевізор?
10:00, 24 листопада 2019 р.

Чи дивляться чернігівці телевізор?

Чи дивляться чернігівці телевізор?

З кожним роком у світі та Україні зокрема люди все більше відмовляються від телевізора, повністю переходячи до інтернету. Youtube дедалі популярніший, а телевізійні передачі стають усе більш інтернет-орієнтованими, аби їх на тому ж Youtube дивилось стільки ж людей, як і по телевізору, і вони на цьому заробляли.

Звичайно, в Україні та Чернігові ця тенденція не така розвинута, хоча всі розуміють, що поступово інтернет поглинає телебачення. Саме тому ми вирішили поспілкуватись з чернігівцями та запитати в них, чи дивляться вони телевізор, що саме полюбляють переглядати та чи згодні з твердженням, що сучасний телевізор перетворився на «зомбоящик», який забиває голови населенню не тим, чим треба.

Дмитро, приватний підприємець:

– Телевизор не смотрю вообще. Он у меня есть, но не хочу его даже включать. Единственное, могу включить для фона музыкальный канал, послушать музыку, и всё.

Уже пять лет не смотрю телевизор. Нужную информацию нахожу в интернете и смотрю Youtube. Это было мое сознательное решение – перестать смотреть ТВ. Тогда я наблюдал за событиями 2 мая в Одессе в прямом эфире, мои знакомые там были, и спустя 15 минут увидел, как людей начали настраивать против России. Из-за подобной недостоверной информации на ТВ, особенно политической, я и перестал смотреть телевизор.

Валентина Іванівна, пенсіонерка:

– Дуже полюбляю дивитись телевізор. Самі розумієте, самотня жінка… що мені ще робити? У мене телебачення Т-2, через тюнер Раніше любила дивитись 112 канал, а зараз його з Т-2 прибрали, так дивлюсь ZIK. З радістю дивилась би чернігівські канали «Дитинець», «Новий Чернігів», але в них поганий сигнал – і не завжди нормально показують.

Віддаю перевагу політичним передачам. Іноді дивлюсь і серіали, але дуже рідко. Я взагалі телевізор люблю дивитись з того часу, як він у нас тільки з’явився. Це не те, що з віком я почала його дивитись, ні.

Максим, голова правління обласної організації УТОС:

– Особисто в мене телевізор працює постійно, з ранку до вечора. Дивлюся серіали, фільми якісь, ну і звісно, новинами цікавлюсь. Найбільше дивлюсь, і мені подобаються, Новий канал та «Україна». Один більше розважальний, а інший для новин.

Повністю від телевізора відмовлятись не збираюсь, але щось уже знаходжу в інтернеті. Я не отримую інформацію тільки з телевізора, у мене кілька джерел.

З приводу «зомбоящика», то щось у цьому є, бо дійсно, за кожним каналом стоїть якийсь олігарх і розповідає людям те, що потрібно саме йому. Для цього я і дивлюсь кілька каналів та заходжу в інтернет, аби не залежати від думки одної людини.

Марина, оператор в тепломережах:

– Смотрю телевизор, и довольно часто. В свободные дни, когда сейчас такая погода, зима скоро, делать особо нечего, и приходит на помощь телевизор. Фильмы в основном смотрю в интернете, а вот на телевизоре включаю преимущественно СТБ или ICTV. На них смотрю всё и новости, и развлекательные передачи.

Политическими шоу не интересуюсь. И согласна с мнением о том, что телевизор превратился в «зомбоящик». Я такая, что, если мне наговорят всякого-разного, и поверю вроде ж все правильно говорит и т. д. Поэтому лучше вообще туда не вникать.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ТВ #телебачення #опитування #канали #інформація
Оголошення
live comments feed...