Провокація з Джокером: реакція Полякова на слова Атрошенка

У вівторок, 19 листопада, стався новий резонансний інцидент, фігурантом якого був Антон Поляков. Пранкер Джокер, відомий тим, що провокує відомих політиків на онлайн-спілкування з приводу тих чи інших «гарячих» питань», виклав переписку з міським головою Чернігова Владиславом Атрошенком.

Спілкування відбувалося нібито з номеру, який належить голові Офісу президента Андрію Богдану. Від імені керівника ОП Джокер спробував з’ясувати чи стоїть за народним депутатом від Чернігова Антоном Поляковим мер міста. Співрозмовник мера питає у нього чи є Антон Поляков «людиною Атрошенка». Той заперечує і висловлює сумніви, що Поляков взагалі може бути «чиєюсь людиною», оскільки є, на думку Атрошенка, «некерованим».

Після чого Джокер попросив підготувати «досьє» на депутата, аби можна було на нього впливати. Владислав Атрошенко зазначив, що наразі Поляков просить знизити йому орендну плату для облаштування громадської приймальні і не чіпати незаконно розміщену рекламу його магазину в Чернігові. У відповідь – отримав прохання зняти рекламу і підвищити оренду вдвічі.

У відповідь міський голова звернувся до співрозмовника, аби той виділив йому трохи часу для зустрічі аби обговорити ситуацію навколо колишнього нардепа від Чернігова Максима Микитася, проти його нині відкрите кримінальне провадження. Завершилося спілкуванням призначенням часу такої зустрічі в Офісі президента.

Владислав Атрошенко підтвердив факт такої переписки, зауваживши, що не особисто писав, а диктував відповіді своєму водію, оскільки в цей час перебував за кермом. Що до теми з Микитасем, міський голова обмежився фразою про те, що це було особисте питання, пов’зане з компанією «УкрБуд» – «від сім’ї, як інвестора».

Антон Поляков виявився більш багатослівним

– Я не можу сказати Джокер це якийсь журналіст, працівник СБУ, або ж сам Богдан чи Рябошапка (генеральний прокурор Руслан Рябошапка. – Прим. ред). В кожного є свої думки з цього приводу, бо людина дуже гарно розбирається в українській політиці та знає як, з ким, в якій манері переписуватись. Видно, що людина-професіонал, але на мою думку, це точно не депутат, бо з депутатською діяльністю це просто нереально поєднувати. Можливо це якийсь журналіст, який вирішив своїм методом навести лад у країні, надихнувшись нещодавньою прем’єрою фільму «Джокер».

По переписці з Атрошенком, то я був дуже здивований тим, про що там писалось. Сама переписка виглядає дуже правдоподібно, але якщо це дійсно писав водій мера, як він про це сказав, то я не заздрю цьому водію, то Brabusмерський розбив, то з Джокером переписувався. Напевно треба буде з приводу звернень, субвенцій, обговорень проблем міста, звертатись не в кабінет мера, а до нього в гараж.

– В переписці Джокер просить Владислава Атрошенка зняти рекламу магазина Антона Полякова, та підняти оренду за приймальню…

– Розмова з приводу рекламних вивісок був, але ще місяць тому, тоді коли я абсолютно законно просив надати мені приміщення для приймальної безкоштовно, або за 1 грн. І це ж стосується не тільки мене, а й всього малого бізнесу, до мене багато хто звертався.

Моя позиція така, треба спочатку встановити цілий ряд правил розміщення реклами в місті, а вже потім штрафувати або знімати цю рекламу.

Я нічого незаконного не просив, і якщо ці два випадки – це все що Атрошенко зміг викласти на стіл нібито Богдану…

Люди знімають повій у Раді, вимагають сотні тисяч доларів з начальника поліції Кривого Рогу, кнопкодавлять, беруть участь в різних схемах, а я заступився за малий бізнес і попросив по закону безкоштовне приміщення під приймальню. Ну це напевно дуже сильно б’є по моєму рейтингу.

УВАГА в переписці присутня ненормативна лексика!

Еженедельник "Семь Дней"
скандал Поляков Атрошенко переписка джокер
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
793 просмотра в ноябре
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии