• Головна
  • Бізнес на дітях: в Чернігові більшість жінок, у яких протягом останніх двох років відібрали дітей, знову вагітні
12:37, 26 листопада 2019 р.

Бізнес на дітях: в Чернігові більшість жінок, у яких протягом останніх двох років відібрали дітей, знову вагітні

Про проблему дітей, позбавлений батьківського піклування, розповів на нараді в мерії голова Деснянської районної ради в Чернігові Володимир Грецький.

Він розповів, що однією з проблем є відсутність міського центру, в якому можна було б тимчасово розмістити дітей, що опинилися в складних життєвих умовах. А обласній заклади, як правило, переповнені.

За його словами, нерідко правоохоронці приїздять на місце виклику і просто неба знаходять п’яних батьків, які вже не можуть пересуватися самостійно. Поруч – їхні малолітні діти. Коли привозять до бабусі – там ще сильніший ступінь алкогольного сп’яніння. Тож питання куди тимчасово прилаштувати дитину стоїть дуже гостро.

Також Володимир Грецький зазначив, що наразі більшість жінок, у яких протягом 2018-го чи 2019-го років забирали дітей, знову вагітні.

– Вони, мабуть, чекають підвищення виплат по народженню дитини, – припустив голова районної ради. – І ми поки не знаємо, що з цим робити.

Усього, за його словами, на обліку в Чернігові знаходиться 52 дитини, чиї батьки ухиляються від виконання батьківських обов’язків і троє тих, хто потерпає від насилля в родині. До суду спрямовано 7 позовів щодо позбавлення батьків їхніх батьківських прав.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#позбавлення батьківських прав #Володимир Грецький #служба у справах дітей
Оголошення
live comments feed...