• У "матчі за шість очок" перемогу здобула "Десна"
10:05, 2 грудня 2019 р.

У "матчі за шість очок" перемогу здобула "Десна"

Сіверяни перервали свою двохматчеву серію без перемог звитягою над основним конкурентом "Олександрією". Після виїздної поразки від "Колоса" 0:2, чернігівці з аналогічним рахунком вдома переграли олександрійців.

Склад сіверян знову був не зовсім оптимальни. Через пошкодження не міг зіграти основний воротар Паст, а також дискваліфікований Гітченко.

У першому таймі воротар сіверян Литовка зробив кілька сейвів, але особливої небезпеки, як біля одних, так і біля інших воріт, не було.

Справа кардинально змінилась ве на початку другого тайму, коли на 46-й хвилині відзначився черговим голом, вже шостим у цьому сезоні, Хльобас. Пізніше, вже на 60-й хвилині, гол забив кращий бомбардир команди Філіппов, з передачі молодого чемпіона світу Коноплі.

Так гра і дійшла до свого логічного завершення. В результаті "Десна" так і залишається на 4-му місці в турнірній таблиці. Щоправда тепер сіверяни на три очки відірвались від свого переслідувача "Олександрії".

У "матчі за шість очок" перемогу здобула "Десна", фото-1

Наступний матч чернігівці проведуть на виїзді. 8 грудня вони зустрінуться з львівськими "Карпатами", які ділять останню сходинку турнірної таблиці ще з двома клубами.