У Чернігові відкрили реконструйований сквер разом із скульптурою "Сім'я"

Сьогодні, 2 грудня, урочисто відкрили оновлений сквер на перехресті вулиць Шевченка та Рокосовського, що навпроти Чернігівського національного технологічного університету.

Його ремонтували протягом двох років, зі зміною підрядника, який не виконав свої обов'язки. У сквері встановили нові лавки, ліхтарі, виклали тротуарною плиткою пішохідні доріжки та облаштували новий газон, який вкладався рулонами, а не засіювався.

Окрім цього, в центрі скверу розмістили скульптурну композицію «Сім’я» з індійського піщаника, автором якої став київський скульптор Олексій Володимиров.

Цікаво відзначити, що під час відкриття присутні говорили між собою та відзначали, що очікували тут побачити фонтан, а не скульптуру.

У Чернігові відкрили реконструйований сквер разом із скульптурою "Сім'я" , фото-1 У Чернігові відкрили реконструйований сквер разом із скульптурою "Сім'я" , фото-2 У Чернігові відкрили реконструйований сквер разом із скульптурою "Сім'я" , фото-3 У Чернігові відкрили реконструйований сквер разом із скульптурою "Сім'я" , фото-4 У Чернігові відкрили реконструйований сквер разом із скульптурою "Сім'я" , фото-5 У Чернігові відкрили реконструйований сквер разом із скульптурою "Сім'я" , фото-6 У Чернігові відкрили реконструйований сквер разом із скульптурою "Сім'я" , фото-7 У Чернігові відкрили реконструйований сквер разом із скульптурою "Сім'я" , фото-8 У Чернігові відкрили реконструйований сквер разом із скульптурою "Сім'я" , фото-9 У Чернігові відкрили реконструйований сквер разом із скульптурою "Сім'я" , фото-10 У Чернігові відкрили реконструйований сквер разом із скульптурою "Сім'я" , фото-11 У Чернігові відкрили реконструйований сквер разом із скульптурою "Сім'я" , фото-12
сквер реконструкція скульпутра сім'я студенти
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
714 просмотров в августе
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать
Комментарии