• Головна
  • В Чернігові за рік стало менше на 1400 людей
10:49, 3 грудня 2019 р.

В Чернігові за рік стало менше на 1400 людей

Начальник управління охорони здоров'я Чернігівської міської ради Владислав Кухар розповів про демографічну ситуацію в місті.

За його словами, якщо порівнювати 10 місяців 2018 року та той самий відрізок часу поточного року, то можна побачити, що кількість народжених дітей зменшилася на 200. Також дещо збільшилася цифра померлих чернігівців.

В результаті, зазначив Владислав Кухар, природне скорочення становить 1362 мешканці Чернігова.

Він зазначив, що це – загальноукраїнська тенденція. Зокрема, позитивний баланс (більше народжується, ніж помирає) зафіксований лише в двох областях України: Волинській та Закарпатській.

Також Владислав Кухар висловив сумніви щодо достовірності цифр, які наводить управління статистики щодо наявного населення в Чернігові. Він зробив такі висновки, аналізуючи темпи підписання декларацій з сімейними лікарями.

Наразі нових підписантів з’являється вкрай мало, що, на думку начальника управління охорони здоров’я, свідчить про те, що неохоплених деклараціями людей фактично не лишилося, а цифра далека від заявлених станом на 1 жовтня 287 тисяч 240 людей.

– Думаю, відсотків 10 не наберемо того, що показує статистика, – припустив Владислав Кухар. Тобто, реальна кількість мешканців Чернігова, за такими підрахунками, може складати близько 258–260 тисяч людей.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#населення #демографія #Владислав Кухар #смертність #народжуваність
Оголошення
live comments feed...