Населення Чернігова старішає

Начальник управління охорони здоров'я Чернігівської міської ради Владислав Кухар порахував, що середньостатистичний мешканець Чернігова став старшим за рік.

За словами чиновника, середній вік чернігівця – 39,2 роки, а чернігівки – 44,6. Це означає, що смертність серед чоловіків старшого віку вища, ніж у жінок.

Владислав Кухар зазначив, що за рік середній віковий показник виріс на 0,3 роки і назва це «зрілістю», на що тут же відреагував міський голова Владислав Атрошенко, попросивши «називати речі своїми іменами» і оперувати поняттям (населення стало старшим на 3–4 місяці).

Також під час сьогоднішньої наради в Чернігівській міській раді прозвучала цифра, яка підтверджує скорочення працездатного населення в Чернігові (віком від 15 до 64 років).

Зазначається, що минулого року станом на цей час було зареєстровано 200,3 тисячі таких людей. Нині цифра скоротилася на 2300 осіб і становить 198 тисяч.

Відповідно, зменшилася й частка працездатних осіб в структурі населення Чернігова. Минулого року таких було 76 %, а тепер – 70 %.

Середня тривалість життя в Чернігові для чоловіків становить 66,7 роки, а для жінок – 76,5.

середній вік демографія статистика Владислав Кухар
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
132 просмотра в июле
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать
Комментарии