• Головна
  • В Чернігові, Ніжині і Козельці відкрилися Центри підтримки для підприємців
13:58, 5 грудня 2019 р.

В Чернігові, Ніжині і Козельці відкрилися Центри підтримки для підприємців

До цих інформаційних пунктів за безкоштовними консультаціями можуть звертатися підприємці, які хочуть розширити власну справу, та майбутні бізнесмени.

Нагадаємо: ініціатива реалізовується у чотирьох областях за підтримки Офісу розвитку малого і середнього підприємництва при Міністерстві розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України, а також проєкту FORBIZ.

Попередньо між Мінекономіки, Чернігівською обласною державною адміністрацією та згаданими громадами були підписані меморандуми про співпрацю щодо консолідації зусиль з реалізації проєкту.

– Область і надалі готова до втілення цікавих проєктів. До речі, нині готуємось до відкриття Центру підтримки підприємництва, інновацій та стартапів на базі Агенції регіонального розвитку, – прокоментувала подію заступниця голови Чернігівської ОДА Наталія Романова.

Оскільки проєкт пілотний, то впродовж шести місяців проводитиметься «робота над помилками», тобто фахівці аналізуватимуть запити на інформацію та, за потреби, створюватимуть нові інформаційні кейси.

Керівник Офісу розвитку МСП Андрій Слабінський закликав усіх учасників процесу поставитися до можливих труднощів з розумінням і активно долучитися до удосконалення роботи.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#FORBIZ #Центр підтримки #бізнес #підприємництво #офіс реформ
Оголошення
live comments feed...