• Головна
  • Лікарі і школярі Козелецького району отримали новий транспорт
11:30, 13 грудня 2019 р.

Лікарі і школярі Козелецького району отримали новий транспорт

Лікарі і школярі Козелецького району отримали новий транспорт

Сімейні лікарі Козелецького району їздитимуть на нових робочих автівках, а в шкільному автопарку Козелецької ОТГ з’явилися нові автобуси, повідомили в регіональному відділенні Асоціації міст України.

Три автомобілі «Renault Duster» отримав  Козелецький районний центр первинної медико-санітарної допомоги. Автомобілі придбані  за державною Програмою  для лікарів загальної практики сімейної медицини, які працюють у сільських амбулаторіях.

Лікарі і школярі Козелецького району отримали новий транспорт, фото-1

Автомобілі будуть у користуванні сімейних лікарів, які працюють у сільській місцевості. Машини сучасні, потужні, зручні, мають підвищену прохідність. Медики за будь-яких погодних умов і стану доріг зможуть дістатися до пацієнтів.

Спеціалізований автотранспорт передадуть в амбулаторії загальної практики сімейної медицини в села Лемеші та Кіпті, а також у  Козелець. Ще 2 нових автомобілів приїде до кінця року в сільські амбулаторії.

Нові автобуси в шкільному автопарку Козелецької ОТГ мають по 33 пасажирських місця, в тому числі, одне для людини на інвалідному візку та простір для самого інвалідного візка. Транспорт також обладнаний спецмеханізмом для заїзду учнів з інвалідністю в салон автобуса.

Лікарі і школярі Козелецького району отримали новий транспорт, фото-2

Усього за два роки у Козелецькій ОТГ придбали 4 шкільні автобуси. Але вперше шкільний транспорт розрахований на перевезення людей з інвалідністю. Відтепер шкільний автопарк налічує 12 автобусів.

Покупку здійснили за рахунок коштів інфраструктурної субвенції на умовах співфінансування з селищною радою.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Козелець #амбулаторії #транспорт #швидка допомога #шкільний автобус
Оголошення
live comments feed...