• Головна
  • Подарунок до новорічних свят: Альфа-Банк Україна нагородив чернігівську підприємницю сертифікатом на 25 тисяч гривень
Новини компаній
11:00, 18 грудня 2019 р.

Подарунок до новорічних свят: Альфа-Банк Україна нагородив чернігівську підприємницю сертифікатом на 25 тисяч гривень

Новини компаній

У чернігівському відділенні Альфа-Банку Україна №3 привітали останню 17-ту переможницю акції «Альфа-Драйв» для підприємців. Нею стала Яніна Чайківська. Вона отримала сертифікат на 25 тисяч гривень для розвитку свого бізнесу.

Акція «Альфа-Драйв» проходила протягом серпня-листопада цього року. Альфа-Банк Україна щотижня розігрував серед українських підприємців грошові сертифікати на розвиток і підтримку їхнього бізнесу. Загалом в акції «Альфа-Драйв» банк розіграв сертифікати на загальну суму 425 тисяч гривень. 

Останньою ж переможницею акції стала підприємниця з Чернігова – Яніна Чайківська. Жінка – новачок у підприємницькій діяльності, але фарту їй точно не займати, адже вона ще й серед претендентів на головний приз «Альфа-Драйву» – авто преміум-класу.

Подарунок до новорічних свят: Альфа-Банк Україна нагородив чернігівську підприємницю сертифікатом на 25 тисяч гривень, фото-1

- Я вже рік, як клієнтка Альфа-Банку Україна, бо минулого року я стала приватним підприємцем. Займаюсь підприємницькою діяльністю у сфері громадського харчування та ресторанного бізнесу. Раніше ніколи не була в бізнесі, працювала журналісткою. Вийшло так, що до мене одразу звернулись представники банку з пропозицією обслуговуватись у них. Я прийшла до відділення й одразу звернула увагу на сервіс високого рівня. Коли говорила з менеджерами, то відчула до себе таке ставлення, яке хотіла б бачити від банку. Я без вагань вирішила відкрити рахунок в Альфа-Банку, і продовжую бути його клієнтом, – каже Яніна.

В акції «Альфа-Драйв» мав змогу взяти участь будь-який ФОП, який користується інтернет-банкінгом від Альфа-Банку Україна, у тому числі онлайн-системою для підприємців «ОК, Альфа!» та бізнес-карткою. За транзакції в онлайн-системах та розрахунок бізнес-карткою підприємці отримували квитки, які брали участь у розіграші щотижневих сертифікатів.

Подарунок до новорічних свят: Альфа-Банк Україна нагородив чернігівську підприємницю сертифікатом на 25 тисяч гривень, фото-2

Своїм враженням від мобільного додатку «ОК, Альфа!» та бізнес-картки з нами поділилась і сьогоднішня переможниця:

- Звичайно, користуюсь додатком «ОК, Альфа!», це дуже зручно і він в багатьох випадках дуже виручає. Також користуюсь бізнес-карткою, якою переважно розраховуюсь у супермаркетах, коли закуповую товар великими партіями.

За словами Яніни Чайківської, свій виграш вона витратить на розвиток своєї справи. Проте, ще не визначилась остаточно, на що саме, бо лише тиждень тому дізналась про перемогу. Скоріш за все, це буде вдосконалення обладнання або залучення нових технологій.

Керівництво чернігівського відділення Альфа-Банку Україна також долучилось до привітань. Юрій Бугрим, регіональний директор з малого та середнього бізнесу Північної дирекції Альфа-Банку Україна наголосив на тому, що банк завжди тримає руку на пульсі життя своїх клієнтів та готовий допомогти.

- Ми як банк тісно працюємо з малим та середнім бізнесом. Тому знаємо, чого потребують підприємці для ведення бізнесу та впроваджуємо сервіси, які полегшують їм життя. Наприклад, ми знаємо, що підприємці не хочуть часто ходити у відділення за браком часу, тому в нас є онлайн-банк «ОК, Альфа!», який допомагає здійснити будь-які транзакції, зекономити на супровідних послугах і багато іншого. Але ми прагнемо підтримувати наших клієнтів не лише у повсякденному веденні бізнесу, але й у підвищенні його ефективності. Тому проводимо акції серед ФОПів, і ще раз вітаємо нашу сьогоднішню переможницю, – підсумував пан Бугрим.

Загалом, власниками щотижневого призу стали підприємці з Ужгорода (двічі), Харкова (аж чотири рази!), Житомира, Бершаді Вінницької області, Івано-Франківська, Краматорська (двічі), Києва, Хмельницького, Кривого Рогу, Кропивницького, Дніпра і Чернігова. 

- Коли відкривала рахунок, то я ще не знала про таку акцію від Альфа-Банку. З приводу її проведення мені телефоном повідомили пізніше, і ми вирішили спробувати. Якщо чесно, то надії на виграш не було ніякої. Раніше мені якось не щастило, бо я вперше в житті щось виграла, хоч і брала участь в різних конкурсах та акціях. Дякую всім за привітання та надіюсь на ще одну перемогу, – каже Яніна Чайківська.


Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...