• Головна
  • Ребрендинг по-чернігівськи: «Мегацентр» на вихід
09:18, 22 грудня 2019 р.

Ребрендинг по-чернігівськи: «Мегацентр» на вихід

Ребрендинг по-чернігівськи: «Мегацентр» на вихід

У Чернігові, як і в багатьох мегаполісах колишнього Радянського Союзу, тепер буде ЦУМ (центральний універсальний магазин), а ось «Мегацентр» піде в небуття.

На це натякає недвозначна вивіска торгового центру, яку за недавній час оновили разом із більшою частиною будівлі та її фасаду. Про плани реконструкції будівлі та площі біля неї в ТЦ говорили ще влітку цього року, і ось перший етап робіт майже завершено.

Усередині торгового центру закінчено далеко не всі будівельні роботи, а ось площу біля ЦУМу облаштують уже весною 2020 року. Після її оновлення там планують проводити різноманітні події: ярмарки, концерти, свята, благочинні заходи тощо. У тому ж 2020 році в торговельному центрі обіцяють не зупинятись на досягнутому та вирішити проблему з підняттям на другий поверх з дитячим візком шляхом встановлення ліфту, який об’єднає мінус 1-й, 1-й та 2-й поверхи центру. Також у ЦУМі облаштують кімнату матері та дитини.

Окрім цього, оновлюватимуть і територію з боку вулиці Київської, зокрема буде вирішуватись подальша доля славнозвісної автівки, яка вже більше десяти років зустрічає чернігівців на пагорбі біля ТЦ. Справа в тому, що авто не належить власникам торговельного центру, і вони ведуть перемовини з сусіднім закладом, щоб вона не вибивалася з оновленого екстер’єру будівлі.

Довідка

Нагадаємо, це вже не перше перейменування торговельного комплексу. 1975 року, ще за часів СРСР, відбулось відкриття цього центру під назвою «Дружба». Через 30 років будівля отримує назву «Мегацентр» (від слова «Мега» – найбільший за розміром у місті та «центр» – розташування в самому центрі Чернігова). З того часу вже пройшло більше 10 років, і комплекс знову оновлюється, запроваджує черговий ребрендинг та змінює назву на «ЦУМ Чернігів».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Мегацентр #ЦУМ #торгівельний центр #ТРЦ #ребрендинг
Оголошення
live comments feed...