• Головна
  • Двох депутаток Чернігівської міської ради вигнали з партії за «невиконання доручень»
12:39, 24 грудня 2019 р.

Двох депутаток Чернігівської міської ради вигнали з партії за «невиконання доручень»

На Чернігівщині партія «Наш край» вирішила провести чистку рядів перед місцевими виборами, які заплановані на осінь 2020 року.

Під час конференції Чернігівської обласної організації партії «Наш край», яка пройшла 23 грудня, було ухвалено рішення про виключення з фракцій п’яти депутатів місцевих рад.

В список потрапили Наталія Хольченкова та Вікторія Овчаренко (обидві – Чернігівська міська рада), Лариса Осадчук, Надія Міклухо-Маклай та Людмила Андрієвська (Чернігівська обласна рада).

«Серед нас з’явилися депутати, які в силу різних обставин, відходять у своїй діяльності від основоположних принципів партії», – йдеться в офіційній заяві партії.

Підставами для виключення стали «голосування за рішення, що мають значні протиріччя із принципами захисту інтересів жителів регіону», а також «системне невиконання рішень фракцій і доручень партії».

Нагадаємо, раніше міський голова Чернігова Владислав Атрошенко оголосив про створення партії «Рідний дім», від якої він збирається брати участь в найближчих виборах на посаду міського голови. Серед членів політради партії – Наталія Хольченкова та Вікторія Овчаренко.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#"Наш край" #"Рідне місто" #Наталія Хольченкова #Вікторія Овчаренко
Оголошення
live comments feed...