• Головна
  • В центрі Чернігова – на перехресті двох проспектів – знесли дерево
16:41, 24 грудня 2019 р.

В центрі Чернігова – на перехресті двох проспектів – знесли дерево

Комунальне підприємство «Зеленбуд» відзвітувало: дерево спиляли на прохання мешканців.

Повідомляється, що жителі будинків за адресою: пр. Миру, 31 та пр. Перемоги, 87 неодноразово скаржилися з приводу аварійного дерева на перехресті двох проспектів, а також нарікали на те, що сухі гілки падають на голови перехожим. Вони просили, щоб відповідальні служби перевірили стан цього дерева та видалили його.

В центрі Чернігова – на перехресті двох проспектів – знесли дерево, фото-1

Комісія, яка уповноважена розглядати такі скарги й ухвалювати рішення про видалення, побувала за вказаною адресою та провела обстеження дерева. Зокрема, встановили, що мова йде про 30-метрову пірамідальну тополю віком 60–70 років.

За зовнішнім виглядом ця тополя була в задовільному стані, тому комісія вирішила видати ордер на виконання робіт по видаленню сухого гілля та кронування верхівки.

Але під час виконання цих робіт працівники КП «Зеленбуд» встановили, що в середині це дерево по всій вертикалі згнило, тому несе загрозу людям, техніці, будівлям.

Комісія знову побувала за вказаною вище адресою та провела повторне обстеження. Було ухвалено рішення видати ордер на видалення цього дерева як аварійного.

Фахівці КП «Зеленбуд» видалили аварійну тополю сьогодні вранці, 24 грудня. Для цього довелося залучати спеціальну техніку: автокрани та автовишки. Корінь дерева діаметром близько 130 см подробили та понизили нижче грунту на 35 см. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#дерево #"Зеленбуд" #аварійність
Оголошення
live comments feed...