• Головна
  • В Чернігові за 5 років точно буде спортивна арена
10:13, 27 грудня 2019 р.

В Чернігові за 5 років точно буде спортивна арена

До 2024 року уряд пообіцяв профінансувати будівництво мультиспортивного комплексу в кожному обласному центрі України. Про це пише ХSport з посиланням на заступника міністра культури, молоді і спорту Володимира Шуміліна.

За його словами, держава буде виділяти місцевій владі цільові гранти для будівництва сучасних арен.

– Когда денег нет, то лучше вообще ничего не строить, нежели строить что-нибудь. Просто, когда мы строим что-нибудь и как-нибудь, то туда приходят люди и начинают думают, что так и должно быть.

Существуют специальные стандарты планирования и проектирования. Если анализ говорит, что это спортивное сооружение невозможно эксплуатировать эффективно, то его лучше вообще не строить, чем строить как-нибудь.

Будут стимулы, государство будет выстраивать их систему. Одна из наших задач, чтобы на территории страны закрутить систему соревнований по основным, допустим 15 видам спорта. Для этого нужны спортивные сооружения в каждой области.

Мы им говорим, что есть такие вот условия, такие вот государственные гранты. Но мы их дадим только при условии, что сооружение будет соответствовать таким-то критериям. Если на местах администрация говорит, что хочет себе еще дополнительно – окей.

Все разу освоить невозможно. Но первые пять лет – приоритетная часть, нужно построить 24 комплекса. Не в областном центре, а в каждой области. Если город не хочет, то пожалуйста – рядом пригород есть, – заявив чиновник.

Нагадаємо, в п’яти містах будівництво нових сучасних спортивних комплексів уже розпочалося ще за попередньої влади. Мова про Рівне, Хмельницький, Житомир, Кам’янське та Тернопіль.

В Чернігові також ведуться розмови про необхідність будівництва критого багатофункціонального комплексу, який би дав змогу проводити як спортивні, так і культурно-масові заходи.

Зокрема, за словами начальника управління спорту Чернігівської міської ради Андрія Дериземлі, уже розпочато роботу з визначення можливого місця для будівництва Палацу спорту. Розглядається кілька земельних ділянок: на вулиці Пушкіна, 1 (за Кооперативним технікумом), в мікрорайоні Масани, тощо.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#спорткомплекс #спортивна арена
Оголошення
live comments feed...