• Головна
  • Що краще для чернігівців: загадати бажання чи поставити собі ціль?
09:00, 30 грудня 2019 р.

Що краще для чернігівців: загадати бажання чи поставити собі ціль?

Уже зовсім скоро наступить новий, 2020 рік, і кожен з нас хоче якихось змін на краще на початку нового десятиліття. Але не кожен готовий щось робити заради своєї мрії та втілювати її в життя. Завжди будуть ті, хто не шукає легких шляхів, і ті, хто завжди шукає варіанти, аби занадто не напружуватись. Це ж стосується і новорічних забаганок.

Тому ми вирішили поспілкуватись з чернігівцями та поцікавитись, що, на їх думку, краще та дієвіше: загадати бажання під бій курантів і чекати, що воно само по собі справдиться, або ж у новорічну ніч поставити перед собою чіткі цілі та завдання і крок за кроком іти до позитивного результату.

Настя, бариста:

– Я обираю другий варіант, а саме підготовку конкретних планів. Адже так буде певна мотивація виконати те, що задумала. А коли загадуєш бажання, то тільки чекаєш, і все.

Складу певний план дій, за яким і буду діяти протягом року. Маю надію, що в мене все вийде. Раніше я таким не займалась, несерйозно до такого ставилась. Могла палити папірці з бажаннями, кидати їх у шампанське і випивати, але це жодного разу не справдилось.

Альбіна, школярка:

– Мені здається, що для того, аби вийшло так, як ти хочеш, обов’язково потрібно прикласти до цього свою руку. Але ніхто не відміняв і новорічних бажань.

Я цьогоріч дещо поєднаю свою роботу над досягненням певних цілей із загадуванням бажання у новорічну ніч з того ж приводу. Мої бажання кілька разів справджувались, тому чому б не помріяти. Тим паче я через рік вступатиму до університету, тому мої бажання будуть пов’язані із ЗНО та вдалою підготовкою до них.

Іван, студент:

– Звичайно, я загадую свої найпотаємніші бажання під бій курантів – це ж традиція як-не-як. Проте одним бажанням ти нічого не досягнеш, тому треба намагатись їх поступово втілювати в життя.

На саме свято я ніколи не планую свій майбутній рік. Воно само по собі з часом приходить, і ти розумієш, що ось це можна розкрутити та чогось досягти, а тут піднатиснути, і теж щось вийде. І так протягом року.

Сергій, майстер виробничого навчання:

Новий рік – це таке свято, коли дуже доречно загадувати бажання і в такій казковій атмосфері очікувати, чи справдиться воно. Я краще на Новий рік загадаю бажання і нікому не скажу, чим будуватиму плани, які дуже часто не виходить втілити в життя.

Чи здійснювались мої бажання раніше? Ну, знаєте, у мене вони такі масштабні, що поки що ні, але маю надію, що все ж таки мені пощастить. Найголовніше моє бажання на Новий рік здійснюється – це дожити до наступного Нового року.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#опитування #свято #новий рік #бажання #плани
Оголошення
live comments feed...