Нове завдання для чернігівських чиновників – нелегальна деревина

Нове завдання для чернігівських чиновників – нелегальна деревина

Перед новим роком уряд спрямував дії чернігівських чиновників на боротьбу з нелегально працюючими АЗС. Тепер – нова ціль: лісопилки.

Відбулася селекторна нарада, в ході якої прем’єрміністр України Олексій Гончарук закликав протидіяти нелегальному ринку лісоматеріалів. В Чернігівській ОДА запевнили: тіньовий обіг деревини в області буде припинений.

Для цього має бути налагоджена тісна взаємодія облдержадміністрації з профільними службами та правоохоронними органами, а також органами місцевого самоврядування. 

Це потрібно для того, щоб попереджати та вчасно виявляти незаконні рубки в лісах, а також розслідувати справ з подальшим притягненням винних осіб до відповідальності.

В рамках цієї кампанії у грудні минулого року Кабінет міністрів ухвалив постанову, що, зокрема, передбачає обов'язковий електронний облік деревини.

Для Чернігівської області ця тема є надзвичайно актуальною через значну кількість лісових масивів. Лише минулого року Державною екологічною інспекцією в області виявлено порушення заготівлі деревини у 24 суб’єктів господарювання.

Працівники лісової охорони передали до правоохоронних органів 49 справ про незаконні вирубки.

При цьому, комунальне підприємство «Чернігівоблагроліс» обласної ради, яке об’єднує 18 дочірніх агролісогосподарських спеціалізованих підприємств, досі не запровадило централізовану систему обліку деревини. Всі державні лісгоспи області вже працюють за цією системою.

На цьому тижні запланована робоча нарада в ОДА, яка покликана розробити план спільних дій для реалізації поставленого завдання.

деревина нелегальна сировина лісоматеріали
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
131 просмотр в июне
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать
Комментарии