Пам’ятник на честь полеглих в зоні АТО/ООС відкрили на Чернігівщині

Пам’ятний Знак на честь земляків, які загинули захищаючи незалежність і територіальну цілісність України відкрили в Городні.

Інформація про це з`явилася на сторінці обласного військового комісаріату в мережі Facebook.

Монумент вшановує усіх загиблих в російсько-українській війні уродженців Городнянщини. Так, на ньому закарбовані імені: Роман Нітченко, Юрій Шатило, Олександр Смеян, Геннадій Стаценко, Олександр Мешок, Петро Назима, Дмитро Ротозій, Олександр Найдьон, Ігор Сергієнко, Роман Жоголко, Юрій Богдан, Іван Сорока, Олександр Малець, Микола Сакун, Олексій Шемець, Олег Пакалов, Руслан Альохін та Ігор Панчоха.

Після відкриття Пам’ятного Знаку, настоятель храму на честь святителя Василя Великого Православної церкви України отець Андрій освятив Пам’ятний Знак, після чого присутні поклали до нього квіти.

Пам’ятник на честь полеглих в зоні АТО/ООС відкрили на Чернігівщині, фото-1 Пам’ятник на честь полеглих в зоні АТО/ООС відкрили на Чернігівщині, фото-2 Пам’ятник на честь полеглих в зоні АТО/ООС відкрили на Чернігівщині, фото-3 Пам’ятник на честь полеглих в зоні АТО/ООС відкрили на Чернігівщині, фото-4 Пам’ятник на честь полеглих в зоні АТО/ООС відкрили на Чернігівщині, фото-5 Пам’ятник на честь полеглих в зоні АТО/ООС відкрили на Чернігівщині, фото-6 Пам’ятник на честь полеглих в зоні АТО/ООС відкрили на Чернігівщині, фото-7
ООС війна загиблі меморіал Городня
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
12 очень хорошо
(3 оценки)
Высокие оценки пользователей за Стиль изложения
238 просмотров в мае
1 человек рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать
Комментарии