• Головна
  • Біля Ялівщини в Чернігові збудують новий мікрорайон
16:44, 17 лютого 2020 р.

Біля Ялівщини в Чернігові збудують новий мікрорайон

На найближчій сесії Чернігівської міьскої ради, яка запланована на четвер, 27 лютого, депутатам запропонують дати дозвіл на розробку проєкту забудови земельної ділянки між Ялівщиною та вулицею 1-го Травня.

В порядку денному сесії є питання про надання дозволу на розроблення проекту містобудівної документації, який стосується адреси: вул.1-го Травня, 168. Це територія між будівлею комунального підприємства «Зеленбуд» та автозаправкою.

Питання виноситься на сесію з ініціятиви київського ТОВ «Енергетичні активи», яке звернулося 7 лютого цього року з відповідним клопотанням. Передбачається, що розробляти проєкт буде управління архітектури, а інвестором виступить приватне підприємство.

Нині саме ТОВ «Енергетичні активи» орендує цю ділянку площею 1,6225 гектари з цільовим призначенням «для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів передачі електричної та теплової енергії».

Доцільність зміни цільового призначення ділянки в пояснювальній записці обґрунтовується тим, що тут – зручна транспортна розв’язка, наявність поруч об’єктів житлової забудови, сусідство з рекреаційною зоною – Ялівшиною. Це дає підстави управлінню архітектури назвати ділянку «інвестиційно привабливою».

До того ж, ще в 2006 році Чернігівська міська рада затвердила містобудівне обґрунтування, яким визначено, що «подальше функціонування в цьому районі комунальних об’єктів та малоцінного лісопитомника є недоцільним і потребує перегляду функціонального використання цієї території».

Якщо все відбудеться як і заплановано, то в результаті на цьому місці мають з’явитися багатоквартирні житлові будинки з об’єктами торгово-розважальної та ринкової інфраструктури.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#будівництво #мікрорайон #проєкт #Ялівщина #вулиця 1-го Травня
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...