• Головна
  • В Чернігівській області будують не дуже активно
10:52, 2 березня 2020 р.

В Чернігівській області будують не дуже активно

Державна служба статистики оприлюднила дані про кількість та площу квартир у житлових будинках, прийнятих в експлуатацію по регіонах у 2019 році.

Так, згідно з даними статистичного відомства, всього було прийнято більше 11 млн квадратних метрів загальної площі житла.

Найбільше житла здано у Київській області (1,85 млн квадратних метрів), Львівській області (1,29 млн квадратних метрів), Києві (1,11 млн квадратних метрів) та Одеській області (1,09 млн квадратних метрів). На 5-му місці – Івано-Франківська область (753 тисячі квадратів).

Таким чином, на Київ та Київську область приходиться приблизно чверть від усієї площі нового житла в Україні.

Найнижчі цифри – у частково окупованих Росією Донецькій та Луганській областях (враховані лише підконтрольні Україні райони), а також у Кіровоградській та Запорізький областях, де протягом року з’явилося менше 100 тисяч квадратних метрів нового житла.

Чернігівська область в цьому рейтингу посідає 18 місце серед 25 регіонів. На Чернігівщині збудовано майже 143 тисячі квадратних метрів житла. Це 570 одноквартирних будинків і 1074 квартири в багатоквартирних будинках (від 2 та більше).

В Чернігівській області будують не дуже активно, фото-1
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#будівництво #нерухомість #житло
Оголошення
live comments feed...