• Головна
  • Ультракард+: приватний медичний центр
11:22, 17 березня 2020 р.

Ультракард+: приватний медичний центр

Ультракард+: приватний медичний центр

Останні роки в Чернігові з’являється все більше приватних медичних центрів (МЦ). Новий центр "Ультракард+" почав працювати з 01.01.2020 року. Цей, як зараз модно говорити, стартап створений самими лікарями – кандидатом медичних наук, кардіологом та функціональним діагностом Василем Рековцем (В.Р.) і лікарем ультразвукової діагностики Миколою Ковальчуком (М.К.).

Відповідно, в назві "Ультракард+" закладено дві основні спеціальності засновників центру: ультразвукова діагностика та кардіологія. Плюс до вищеназваного центр має ліцензію на функціональну діагностику, неврологію, терапію, сестринську справу, також ведуть прийом психолог та дитячий психолог. МЦ знаходимось в будівлі міської дитячої поліклініки №1, але надає медичні послуги не тільки дітям.

Ультракард+: приватний медичний центр, фото-4

Центр більше розрахований на обстеження та консультації  дорослого населення. Дітям тут можна зробити ультразвукові дослідження, електрокардіограму та порадитись з дитячим психологом. Дорослим: УЗД, ЕКГ, консультації кардіолога, невролога, терапевта, психолога. Лікарі працюють на сучасному, високоякісному обладнання (апарат УЗД Siemens Acuson S2000 та електрокардіограф фірми Philips). Команда не обмежується одним кардіологом або одним спеціалістом іншої галузі а співпрацює також з лікарями інших, як комунальних,  так і  приватних медичних центрів. Співпраця - це дуже важливо в медицині. 

Як сказав нам Василь Рековець, керівник центру: «Наша головна мета, щоб краще було пацієнту».

М.К.Нажаль, люба якісна медицина - це дуже дорого. Сучасне оснащення, оренда, податки, заробітна плата - це все не дешево і вийти на рівень рентабельності дуже не просто. Населення все більше звикає до платної медицини, адже часто бачить суттєву різницю між бюджетною та платною медициною. Пацієнт вже може вибирати, де йому краще обстежуватись і консультуватись. Більше лікарів зважуються розпочати власну практику. Ми також ризикнули розпочати власну справу, про яку кожен із нас давно мріяв.

В.Р. Також, ми періодично робимо різні акції. До кінця весни діє знижка комплексне обстеження у кардіолога (ЕКГ + ультразвукове дослідження серця + консультація кардіолога). Коштує такий комплекс 600 грн., замість звичних 800. Займає це близько півтори годину.

Ультракард+: приватний медичний центр, фото-5

М.К.Про майбутнє нашого центру далеко не заглядаємо, хочемо дочекатись закінчення карантину, результатів медичної реформи, а вже потім розглядати варіанти побудови багаторічних планів з розвитку центру. Але точно можемо сказати, що будемо вдосконалюватись самі та вдосконалюватимемо свій центр. Як людина так і установа не можуть довго залишатись на одному рівні, вони або розвиваються, або деградують. Тому всім бажаємо благополучно пройти випробування цьогорічної весни і піднятись на нові вершини.  

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...