Чернігівські чиновники також йдуть на карантин

Структурні підрозділи і комунальні підприємства Чернігівської міської ради протягом найближчих годин мають визначити режим, у якому вони будуть працювати найближчі тижні.

Міський голова Чернігова Владислав Атрошенко доручив керівникам управлінь сформувати прийнятний режим роботи, аби зменшити кількість контактів з відвідувачами.

Зокрема, мер запропонував залишити на робочих місцях в управлінні спорту не більше 2 працівників з 10.

Пропозиції щодо такої оптимізації має вже сьогодні, 17 березня, подати всі керівники підрозділів та комунальних підприємств.

– По кожному підрозділу треба дивитися необхідну мінімальну кількість людей достатню на робочих місцях, – звернувся до підлеглих Владислав Атрошенко. – Це має бути розмний режим, щоб, наскільки це можливо, перевести максимум контактів у телефон та інтернет.

Разом з тим він зауважив, що є служби, на які неодмінно збільшиться навантаження. Насамперед, це кол-центр та відділи соціальної роботи з людьми похилого віку.

– Це нові обставини як для мене як керівника. Треба радитися. Чи розумним буде закрити на три тижні міську раду?.. Ми проходимо такий іспит вперше. І нам треба дуже організовано впоратися, – резюмував міський голова.

Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
956 просмотров в июне
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать
Комментарии