Чернігів переходить у режим жорсткої економії

Через реальну загрозу скорочення надходжень до бюджету, в Чернігові тимчасово «заморожуються» усі роботи та закупівлі обладнання, крім медичного.

Міський голова Чернігова Владислав Атрошенко звернувся до управлінь економіки та фінансів аби там підготували прогноз щодо обсягів ненадходжень коштів до міського бюджету, через запровадження обмежувальних заходів.

Очікується, що закриття магазинів, закладів громадського харчування, інших об’єктів та загальне зниження ділової активності під час дії карантину в Чернігові, негативно вплине на поповнення бюджету.

– Ми не знаємо і не можемо прогнозувати загальний термін дії карантину. Три тижні чи три місяці?зауважив міський голова. – Хотілося би вірити, що ми впораємося за 2 місяці. І поки ми не будемо розуміти чи будуть якісь компенсаторні заходи від держави – я би призупинив усі, що стосується бюджету розвитку.

Мова про фінансування інфраструктурних робіт (дороги, благоустрій, тощо) та закупівлі обладнання, крім окремих випадків придбання медичного обладнання, необхідного для боротьби з коронавірусом.

Також передбачаються кадрові рішення для працівників міської ради.

– Можливо ми підемо на те, що частину своїх людей відправимо у відпустку, – додав Владислав Атрошенко.

Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
1689 просмотров в ноябре
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии