Зарплати чиновників у Чернігові на час карантину переглянуть

Карантин вносить зміни не лише у графік роботи структурних підрозділів Чернігівської міської ради, але і в розмір доходів чиновників.

З огляду на те, що значна кількість працівників міської ради (окремі управління та комунальні підприємства) протягом карантину буде працювати за полегшеним графіком (дистанційна робота, скорочення присутніх на робочих місцях), в Чернігові відбудеться перерозподіл зарплат.

Як припустив міський голова Чернігова Владислав Атрошенко, передбачається, що відповідно відбудеться перерозподіл заробітної плати. Зокрема, там, де навантаження зменшиться, скоротиться і дохід працівників на користь тих, хто працюватиме в умовах карантину більше.

Збільшення навантаження прогнозується в кол-центрі та серед працівників соціальних служб, які опікуються самотніми людьми похилого віку.

Також вивчається можливість збільшення зарплат лікарям, які будуть інтенсивно працювати у разі, якщо в медичні заклади почнуть звертатися люди з коронавірусом.

– По кожному управлінню я чекаю пропозицій щодо мінімізації видатків. В тому числі, як це не боляче, по зарплаті,зазначив Владислав Атрошенко.

Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
602 просмотра в мае
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать
Комментарии