• Главная
  • Зарплати чиновників у Чернігові на час карантину переглянуть
12:52, 17 марта 2020 г.

Зарплати чиновників у Чернігові на час карантину переглянуть

Карантин вносить зміни не лише у графік роботи структурних підрозділів Чернігівської міської ради, але і в розмір доходів чиновників.

З огляду на те, що значна кількість працівників міської ради (окремі управління та комунальні підприємства) протягом карантину буде працювати за полегшеним графіком (дистанційна робота, скорочення присутніх на робочих місцях), в Чернігові відбудеться перерозподіл зарплат.

Як припустив міський голова Чернігова Владислав Атрошенко, передбачається, що відповідно відбудеться перерозподіл заробітної плати. Зокрема, там, де навантаження зменшиться, скоротиться і дохід працівників на користь тих, хто працюватиме в умовах карантину більше.

Збільшення навантаження прогнозується в кол-центрі та серед працівників соціальних служб, які опікуються самотніми людьми похилого віку.

Також вивчається можливість збільшення зарплат лікарям, які будуть інтенсивно працювати у разі, якщо в медичні заклади почнуть звертатися люди з коронавірусом.

– По кожному управлінню я чекаю пропозицій щодо мінімізації видатків. В тому числі, як це не боляче, по зарплаті,зазначив Владислав Атрошенко.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Голос города
Чи боїтеся ви короновіруса?
проголосовало 938 посетителей
Так. Сиджу вдома - нікуди не виходжу
49,9 %
Ні. Це далеко від Чернігова
33,7 %
Пізно боятися. Я вже хворію
8,3 %
Нема чого боятися. Це маркетинговий хід
7,1 %
А що це?
1,0 %
#чиновники #зарплати #міська рада #коронавірус #карантин
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...