Чернігівець пропонує перенаправити більше 100 млн грн з будівництва дороги на Шерстянку на потреби медиків

Чернігівець пропонує перенаправити більше 100 млн грн з будівництва дороги на Шерстянку на потреби медиків, Денис Шапошніков

В Єдиній системі місцевих петицій зареєстрували пропозицію "перенаправити кошти з будівництва дороги на Шерстянку на медицину міста та області".

Її автор Віталій Назаренко, зазначає, що медицина Чернігівщини, наразі, набагто більше потребує тієї сотні мільйонів гривень, які виділили на будівництво дороги на Шерстянку. 

"Медицина Чернігова та області потребує невідкладного фінансування у зв'язку з епідемією коронавірусу. Всі ці роки медицину знищували: заклади недофінансовували, зарплата медиків залишалась мізерною. У зв'язку з надзвичайною ситуацією прошу перенаправити майже 116 мільйонів гривень, які заплановано виділити на будівництво 1,8 кілометра дороги на Шерстянку на потреби медицини", - зазначив автор петиції.

На даний момент, петицію підтримали 11 чернігівців з 250 потрібних для її розгляду місцевою владою.

Нагадаємо, що на початку березня відбувся аукціон на виконання робіт з будівництва дороги на Шерстянку, в якому з фінальною ціною в 115 852 836 гривень виграло ТОВ "ШБУ-14".

медики коронавірус Шерстянка гроші фінансування
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
708 просмотров в декабре
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии