Мешканці чернігівського гуртожитку викликали поліцію на сусідів, що порушували самоізоляцію

Мешканці чернігівського гуртожитку викликали поліцію на сусідів, що порушували самоізоляцію, Денис Шапошніков

Жителі гуртожитку на вулиці Белова у Чернігові викликали поліцію, бо підозрюють сусідів у порушенні умов самоізоляції. У гуртожитку проживає жінка, яка їхала в одній машині разом із чоловіком з Корюківки, у якого виявили коронавірус. Жінку з родиною відправили на самоізоляцію. Однак живе родина у гуртожитку блочного типу. Кухнею та санвузлом вони користуються разом із іншими родинами, адже в блоці 7 кімнат.

Про це повідомляє Суспільне Чернігів, з посиланням на заступника старшого по будинку Віталія Пацука.

«Є 7 кімнат в залежності від блоку, і в них один туалет, одна кухня, скажімо так, ну це одна велика сім’я в якій вони живуть і спілкуються. На даний час, наскільки я знаю, мати, батько, дівчина, якщо виходять до туалету вони масках, в рукавичках, тобто не порушують. А от є дві особи, які порушують. По висновках лабораторії, яка проводить дослідження, всі мешканці будинку, вірніше блоку в якому мешкають, повинні бути на самоізоляції. На даний момент, одна особа, яка являється соцробітником, вона контактує з старшими особами, вона порушує самоізоляцію. Друга (людина) це чоловік, який на жаль вживає алкогольні напої, ну і вплинути на нього ніяк не можна» , - розповідає пан Пацук.

Завідувачка відділення організації епідеміологічних досліджень Анна Пєсчанська каже, що результати ПЛР-тести жінки, яка контактувала із корюківським хворим ще не готові. У поліції пояснили, що в такому разі вони не можуть обмежувати пересування інших жителів гуртожитку. Протоколів не складали, із чоловіком провели профілактичну бесіду, жінку вдома не застали, бо вона зараз на роботі.

«Обмежити її найближчу сусідку, якщо вони проживають в одному блоці ми не можемо, бо немає підстави, щоб її якось обмежувати в її правах. Бесіди звичайно проводяться і в даному випадку проводяться, тому що в першу чергу це направлено і на його здоров’я, і здоров’я оточуючих» , - каже прес-офіцер патрульної поліції області Віталій Копистко.

Чоловікові порекомендували 14 днів побути на самоізоляції. Він поліцейських послухав і пішов додому. Через деякий час знову вийшов на вулицю на перекур.

Результати досліджень ПЛР-тестів на коронавірус мешканців блоку гуртожитку на вулиці Белова, 8, мають бути готові до кінця сьогоднішнього дня. Загалом за час існування чернігівської лабораторії для проведення ПЛР-тестів на коронавірус, там провели 79 аналізів.

коронавірус карантин самоізоляція поліція гуртожиток
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
2 очень плохо
(1 оценка)
Высокие оценки пользователей за Полезность
1293 просмотра в январе
2 человека рекомендуют
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии