Остаточне рішення: у Чернігові на поминальні дні громадського транспорту не буде

Остаточне рішення: у Чернігові на поминальні дні громадського транспорту не буде, Денис Шапошніков

На щотижневій нараді у міськраді міський голова Владислав Атрошенко повідомив про остаточне рішення в питанні організації громадського транспорту до кладовища у поминальні дні. Цього року підвозити людей на кладовище автобуси не будуть.

Про це йдеться у повідомленні пресслужби Чернігівської міськради.

- Я зараз звертаюся до всіх чернігівців. Ми важко приймали це рішення. Особисто для мене немислимо: як це не дати людям громадський транспорт у такий день? Ми завжди це робили. Завжди намагалися організувати проїзд комфортним настільки, як тільки можливо при тій величезній кількості людей, яка хоче побути біля своїх рідних і близьких та пом’янути їх. І як це дозволяє наявна там вузька дорога. Але зараз не можна на це йти. Тому що, по-перше, Постановою Кабінету Міністрів України заборонений рух громадського транспорту. По-друге, це буде дійсно безвідповідально, якщо з одного боку ми закликаємо дотримуватися дистанції, максимально уникати скупчень людей, дотримуватися усіх питань особистої гігієни, а з іншого - самі сконцентруємо пасажирів у мікроавтобусах. Це перекреслить усе, що ми просимо від людей. І буде надзвичайно велика небезпека того, що там будь-хто може бути інфікований, - підкреслив міський голова.

Владислав Атрошенко також, зауважив, що хоча хворі на коронавірус у Чернігові досі так і не підтверджені, це не означає, що їх в місті немає взагалі. Міська влада зважає на величезну міграцію з Києва, який сьогодні – один з епіцентрів розповсюдження коронавірусу по Україні. Адже інфікований може довго не відчувати жодних симптомів та заражати інших.

Також міська влада обдумує питання організації дачних перевезень для чернігівців, адже зараз вони підпадають під законодавчу заборону також. Поки що, їх відновлення планується тільки після завершення карантину.

коронавірус карантин поминальні дні Яцево громадський транспорт
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
19327 просмотров в апреле
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии