• Головна
  • Ліса Чернігівщини під охороною: по області встановили систему відеоспостереження
16:32, 16 квітня 2020 р.
1

Ліса Чернігівщини під охороною: по області встановили систему відеоспостереження

Ліса Чернігівщини під охороною: по області встановили систему відеоспостереження

За даними Українського Гідрометцентру, на Чернігівщині зберігається 4 клас пожежної небезпеки. Лише за минулий тиждень в лісових масивах ДП «Чернігівське лісове господарство» було 4 випадки лісових пожеж. Державна лісова охорона боролася з вогнем на площі понад 11 га.

Про це повідомляється на сайті ДП «Чернігівський лісгосп».

Аби зберегти ліс від пожеж, не допустити поширенню вогню на лісові масиви, а також для систематичного і чіткого контролю була створена та вже введена в експлуатацію централізована система відеонагляду за лісовими масивами.

«За допомогою відеоспостереження лісові господарники в онлайн режимі контролюють стан дотримання пожежної безпеки. Такий пункт відеонагляду в адмінбудівлі підприємства дає можливість бачити ситуацію та фіксувати факти пожеж зі всіх п’яти відеокамер, які розташовані в лісництвах. Централізований пост також дозволяє скоротити витрати для нагляду за лісом і є практичною допомогою у справі охорони лісів від вогневої стихії», - зауважив директор підприємства Юрій Ревко.

Такі технічні вдосконалення в лісовому господарстві дають можливість точно моніторити пожежну ситуацію, а також визначити локацію загоряння із точним відображенням реального азимуту направлення камери на екрані відеомонітора та прив’язуванням до карти місцевості.

Той же відеонагляд дає змогу запису зображень і може слугувати як фактичний доказ у розслідуванні фактів загоряння, та притягнення до відповідальності винуватців.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ліс #відеоспостереження #Чернігівський лісгосп #пожежі #дерева
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Показувати новий коментар:
внизу вгорі
кормушки
19 квітня 2020 р., 09:59
Це добре якщо на солодке робоче мiсце дивиться монiтори в ДП «Чернігівський лісгосп» взяли iнвалiдiв с колясками, а не по блату жён та племяшей..
Оголошення
live comments feed...