• Головна
  • Громадський бюджет у Чернігові цього року посунуть у часі
12:40, 18 квітня 2020 р.
3

Громадський бюджет у Чернігові цього року посунуть у часі

Терміни подачі проєктів Громадського бюджету в Чернігові будуть перенесені. Про це повідомив заступник міського голови Олександр Ломако, який також очолює й робочу групу з питань реалізації громадського бюджету (бюджету участі).

Цього року в зв’язку з карантином терміни подачі проєктів у рамках Програми реалізації громадського бюджету в Чернігові будуть перенесені. На які саме дати перенести прийом проєктів, визначать на засіданні цієї робочої групи, уточнив він.

– Сподіваюся, ми скоротимо термін аналізу проєктів структурними підрозділами та організуємо голосування у визначені терміни. Це залежить від тривалості карантину, – зазначив Олександр Ломако.

– Це не заважає і зараз думати над темами проєктів. Але їх обговорення, оформлення, узгодження тощо передбачає комунікацію між авторами та ініціативними групами, що досить складно в умовах карантину.

У пресслужбі Чернігівської міської ради нагадали, що всі подані проєкти реєструються авторами в електронній системі «Громадський проект». Після цього друковані оригінали подаються до відділу звернень громадян міськради, а потім вивчаються робочою групою, до складу якої входять і представники громадськості.

Ідея Громадського бюджету полягає в тому, щоб підвищити громадську активність та надати можливість чернігівцям розподіляти частину коштів з міського бюджету на власний розсуд для вирішення найбільш актуальних на їх думку проблем міста. У Чернігові таким чином розподіляється 1% міського бюджету.

Цього року в Чернігові проєкти бюджету участі прийматимуться вже вшосте.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#карантин #громадський бюджет #бюджет участі #Олександр Ломако
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Показувати новий коментар:
внизу вгорі
Українець
18 квітня 2020 р., 14:39
Тобі гнидо благодатного вогню не бачити як своїх вух без зеркала.
лучше заработать, чем отсиживаться получая чужие деньги.
19 квітня 2020 р., 09:48
https://www.5.ua/regiony/robota-na-den-na-lvivshchyni-vlada-zapochatkuvala-proiekt-dlia-liudei-iaki-staly-bezrobitnimy-cherez-karantyn-212954.html
украинец
20 квітня 2020 р., 06:38
Слышиш ты **** закрой я и не тявкай ты украинскому народу и в подмётки не годишся
Оголошення
live comments feed...