Вік коханню – не завада. На Чернігівщині зареєстровані шлюби з різницею партнерів більш ніж 40 у років

У 2019 році в області створено більше 5 тисяч нових сімей, повідомили у головному управлінні статистики у Чернігівській області.

Віковий склад наречених свідчить, що для кохання вік не перепона. Зокрема, максимальна різниця у віці між одруженими, де чоловік був старший за дружину, склала 42 роки. А серед подружніх пар, де старшою була жінка, найбільша різниця становила 46 років.

Середній вік жінок при вступі до шлюбу склав 31 рік, чоловіків – 33 роки. Втім, найвища «шлюбна активність» традиційно припадає на вік 20–24 роки у жінок та 25–29 років у чоловіків.

Серед наречених були також неповнолітні та люди поважного віку. Зареєстрували шлюб 12 осіб віком старше 80 років, причому чоловіки в цьому віці одружувалися частіше, ніж жінки.

Переважна  більшість (93%) жінок наймолодшої вікової групи (19 років і менше) одружилися із чоловіками, старшими за себе. Чоловіки цієї вікової групи, хоча й віддають перевагу старшим жінкам (таких 52%), усе ж таки часто (25%) одружуються з однолітками або беруть молодшу за віком дружину (майже 23%).

Зі збільшенням віку зростає частка чоловіків, які обирають молодших за себе жінок.

статистика шлюб вік
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
319 просмотров в апреле
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии