• Головна
  • Чернігівським пенсіонерам, що працюють, порахували пенсії по-новому. Додали 134 гривні
09:27, 21 квітня 2020 р.
5

Чернігівським пенсіонерам, що працюють, порахували пенсії по-новому. Додали 134 гривні

На Чернігівщині більше 5 тисячам працюючих пенсіонерів перераховано пенсії, повідомили у головному управлінні Пенсійного фонду України в Чернігівській області

З 1 квітня цього року проведено перерахунки пенсій особам, які продовжують працювати після виходу на пенсію. Відтак, на Чернігівщині збільшено розмір пенсій у зв’язку з урахуванням страхового стажу та заробітної плати 5,2 тисячі громадян.

Середній розмір підвищення – 134 гривні. Пенсіонери, які мають право на підвищення виплат, пенсію в новому розмірі отримають цього місяця.

Перерахунок проведено тим особам, які станом на 1 березня 2018 року набули додаткового страхового стажу 24 місяці, або тим, які не набули такого страхового стажу, але на цю дату пройшло не менше двох років після призначення чи попереднього перерахунку пенсії.

Надалі такий перерахунок проводитиметься автоматично щороку з 1 квітня, незалежно від того, звернеться людина чи ні.

Цей стандартний перерахунок стосується винятково тих пенсіонерів, які після виходу на пенсію продовжували працювати, набули страхового стажу, але свого часу не звернулися до Пенсійного фонду. Він проводився з 1 січня 2004 року кожні два роки лише за заявою людини.

Перерахунки проводяться автоматизовано: звертатися до органів Пенсійного фонду не потрібно. Розмір доплат розраховується індивідуально для кожного пенсіонера за документами, які містяться в пенсійній справі. Виплата перерахованих пенсій, компенсацій, грошової допомоги буде проведена у звичайному порядку через банки або доставлена додому працівниками Укрпошти.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#пенсія #перерахунок
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Показувати новий коментар:
внизу вгорі
Младшие классы
21 квітня 2020 р., 13:57
Доводилось видать "работающих" пенсионеров в детской, областной, больнице, роддома в должности лифтера. Правило для всех и это свято что на их работе сутки через трое, после 21:00 до 8:00 не будить. Также видим, в поликлиниках, больницах, библиотеках, садиках, школах, администрациях, прочих структурах с гос.обеспечением различного уровня равнодушие, просиживание, вязание носков... НА СТРОЙКАХ, ПРОИЗВОДСТВАХ РАБОЧИЕ ЕСЛИ ДОЖИВАЮТ ДО ПЕНСИИ, ТО ЭТО САЛЮТ!... Признайтесь себе, никто Вас не обижал и не обижает, и сами должны знать меру... дайте все таки дорогу молодим! Особо в это грустное время. Скажите себе - "Хватит пахать, годы берут свое!" Пусть это будут Ваши дети. Научите их работать, пусть они зарабатывают сами. Если Вы врач - дайте знания, обучите. А сами нянчай-те внуков. Всем будет лучше и заинтересованных молодых специалистов будет гараздо больше! Гут!
а y трутнiв все вийшло:
21 квітня 2020 р., 14:35
вiйськовi, що до 2014р. массово по виходили на пенсii, хитруючи здержавою вигадуючи причини своеi невоенноi здатностi, на сьогоднi отримують не мнеше 7500грн.. ну i це не дурicть.
Оголошення
live comments feed...