У Чернігові ліквідовують дві школи

У Чернігові ліквідовують дві школи, Сергій Кириченко

На найближчу сесію Чернігівської міської ради виноситься два питання щодо припинення існування двох юридичних осіб – Чернігівських загальноосвітніх шкіл №10 та №23

Відповідно до проєктів рішень школу №10 (вул. Попудренка, 33) планується об’єднати зі школою №6, де й навчаються зараз більшість учнів із закритої на початку 2018 року школи.

А школа №23 (вул. Шевченка, 187, мікрорайон Бобровиця) стане частиною ліцею №16. Туди на початку цього навчального року перейшли вчитися учні школи №23.

В обох випадках школи закривалися через незадовільний стан будівель, у яких вони розміщувалися. При цьому влада анонсувала повернення учнів згодом до своїх приміщень. Так, школа №10 закривалася з формулюванням «тимчасово», а на місці старої школи на Бобровиці обіцяли побудувати дитсадок на 70 місць і початкову школу (1-4 класи) на 240 місць.

Тепер в пояснювальних записках до обох проєктів рішень йдеться про недоцільність існування шкіл в існуючому вигляді і про те, що об’єднання дозволить зекономити певні кошти (а у випадку школи №23 ще й скоротити посади адмінперсоналу), які «можуть бути використані на інші потреби функціонування закладу освіти».

При цьому в обох випадках зазначається: школа №6 та ліцей №16 за своїми потужностями здатні забезпечити освітній процес на навчальному рівні значно більшій кількості учнів, ніж так навчалося до переїзду школярів з інших закладів.

Зокрема, в школі №6, яка розрахована на 900 школярів, навчалося 340 дітей. При цьому в школі №10 було 309 учнів. А проєктна потужність ліцею №16 становить 600 осіб. Своїх дітей тут 316, а переїхавших учнів зі школи №10 – 180.

школа №10 школа №23 школа №6 ліцей №16 реорганізація освіта оптимізація
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
2775 просмотров в апреле
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии