• Главная
  • На чернігівському кладовищі облаштовують квартал загиблих в АТО героїв: доріжки, відеокамери, каплиця
13:11, 7 мая 2020 г.

На чернігівському кладовищі облаштовують квартал загиблих в АТО героїв: доріжки, відеокамери, каплиця

На чернігівському кладовищі облаштовують квартал загиблих в АТО героїв: доріжки, відеокамери, каплиця

Територію кладовища «Яцево», де поховані загиблі у АТО/ООС захисники України, облаштовують комунальники.

На прохання родин загиблих в АТО/ООС, висловлених їх організаціями під час зустрічі з чернігівським міським головою на початку цього року, у секторі з похованнями цих воїнів на кладовищі «Яцево» роблять додатковий благоустрій, повідомили у міській раді.

Щоб за будь-якої погоди до кожної місцини тут можна було підійти по рівних і сухих доріжках, на них влаштовують тверде покриття зі спеціальною плиткою.

Роботи виконують працівники комунального підприємства «Спеціалізований комбінат комунально-побутового обслуговування» Чернігівської міської ради. Завершити їх планують до 25 травня.

Як розповів директор підприємства Володимир Куліш, площа всіх доріжок буде приблизно 200м2. Плитка – власного виробництва. Основна складність робіт полягає в тому, що тут багато перепадів висоти, які виникають через різні конструкції пам’ятників і їх фундаментів.

Доріжки ж мають бути зручними, тобто рівними і на одній висоті. Тож роботи стараються виконувати якнайкраще, з увагою до кожного пам’ятника, щоби все виглядало охайно та правильно.

Інші прохання родин загиблих також виконуються. Нещодавно до каплиці, яка у 2018 році побудована на честь пам’яті воїнів, полеглих за Україну в російсько-українській війні, підведене електроживлення і в ній змонтовані розетки. Встановлення відеокамер спостереження в цьому секторі кладовища – в процесі виконання, зараз готується проєктна документація.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#кладовище #Яцево #квартал АТО #доріжки #відеокамери
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Объявления
live comments feed...