• Главная
  • Ялівщина: мінус 48 аварійних і плюс 900 нових дерев
11:40, 8 мая 2020 г.

Ялівщина: мінус 48 аварійних і плюс 900 нових дерев

У регіональному ландшафтному парку «Ялівщина» протягом місяці велися роботи з видалення сухостою та відновлення зелених насаджень, повідомили у департаменті екології Чернігівської ОДА.

Нагадаємо, в листопаді минулого року територію парку обстежено комплексною комісією у складі представників комунального закладу «РЛП «Ялівщина», Держекоінспекції в області, КП «Зеленбуд» Чернігівської міської ради, науковців та громадських екоактивістів.

За результатами обстеження було складено відповідний акт на видалення 90 всохлих дерев різних порід (сосна звичайна, береза бородавчаста, плодові – груша, яблуня), з яких 42 прибрано наприкінці 2019 року, решту – тепер.

Зокрема, видалення 48 аварійних дерев у 2020 році здійснено за рахунок коштів КЗ «РЛП «Ялівщина» на суму понад 90 тисяч гривень.

Крім того, за участі працівників комунального закладу, обласного управління лісового і мисливського господарства, науковців та громадськості навесні цього року висаджено 883 саджанці молодих дерев та кущів.

Найбільше висаджено японської спіреї (400 саджанців), сосни (248), липи (105), берези (35), модрини (30), дуба (25), калини (20), каштана (10), ясеня (10).

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#Ялівщина #дерева #саджанці #спірея #сосна
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Объявления
live comments feed...