• Главная
  • Тепер чернігівці можуть гуляти компаніями і їсти вчотирьох
10:22, 14 мая 2020 г.

Тепер чернігівці можуть гуляти компаніями і їсти вчотирьох

Тепер чернігівці можуть гуляти компаніями і їсти вчотирьох

Кабінет міністрів дозволив гуляти групами до 8 осіб. Таке рішення ухвалили напередодні, 13 травня, за поданням Міністерства охорони здоров’я.

Раніше можна було пересуватися групами не більше двох осіб (якщо з дітьми – то не більше чотирьох). Тепер ці обмеження зняті.

Також послаблення стосується закладів громадського харчування. Відтепер клієнти кафе та ресторанів можуть перебувати за одним столом на літніх майданчиках у кількості 4 людей (не враховуючи дітей до 14 років).

– Нововведення стосуються зміни параметрів перебування на літніх терасах, вони стосуються зміни у перебуванні в парках, тому що у нас залишилося 2 особи. Ми пом'якшили карантин і хочемо збільшити кількість людей, які можуть перебувати одночасно до 8 осіб за умови дотримання дистанції та маскового режиму, – зазначив міністр охорони здоров’я Максим Степанов.

Нагадаємо, після послаблення карантину 11 травня за одним столом на літніх майданчиках дозволяли сидіти двом людям, не враховуючи дітей. Гуляти на вулиці від початку карантину теж можна було лише удвох. 

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#карантин #послаблення #літні майданчики
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Объявления
live comments feed...