• Главная
  • Три зарплати за лікування коронавірусу. Чернігівські лікарі вже отримали гроші за березень
12:50, 14 мая 2020 г.

Три зарплати за лікування коронавірусу. Чернігівські лікарі вже отримали гроші за березень

Три зарплати за лікування коронавірусу. Чернігівські лікарі вже отримали гроші за березень

Голова Чернігівської облдержадміністрації Андрій Прокопенко повідомив, що на Чернігівщині в повному обсязі здійснені належні виплати медикам за березень у обсязі 300 % від окладу.

У Чернігівській області в повному обсязі здійснені 300%-ві виплати медикам, які працювали з пацієнтами, хворими на коронавірус, за березень цього року.

– Працівники Борзнянської та Корюківської районних лікарень, а також Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, які надавали допомогу першим хворим на Covid-19, вже отримали 300% виплати, – повідомив керівник області.

Виплати здійснено за рахунок субвенції місцевим бюджетам на підтримку окремих закладів та заходів у системі охорони здоров‘я, а також коштів Національної служби здоров’я України.

Вочевидь, мова про мінімальні суми, оскільки перший хворий на корона вірус у Чернігівській області виявлений 28 березня, тобто на лікуванні в цьому місяці він перебував не більше 3 днів.

Нагадаємо, виплати передбачені медичним працівникам, які безпосередньо лікують інфікованих пацієнтів. Розрахунок ведеться за годинами, протягом яких медики контактують з особою.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#виплати медикам #коронавірус #COVID-19
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Объявления
live comments feed...