• Главная
  • В квітні боржники по аліментах виплатили своїм дітям на Чернігівщині більше 10 млн грн
15:57, 14 мая 2020 г.

В квітні боржники по аліментах виплатили своїм дітям на Чернігівщині більше 10 млн грн

Здебільшого неплатники аліментів починають повертати борги зустрівшись з санкціями чинного законодавства, яке передбачає обмеження боржників у правах, штрафні санкції та притягнення до адміністративної відповідальності. Так сталося і протягом квітня цього року, коли частину коштів на Чернігівщині боржники все ж таки виплатили.

Про це йдеться у повідомленні Північно-східного регіонального управління Мінюсту.

«Правові перепони, які доводиться долати неплатникам аліментів у ході виконавчого провадження змушують їх схаменутися та загадати про вчинені помилки. За минулий місяць державні виконавці міжрегіонального управління юстиції сприяли зменшенню аліментної заборгованості у батьків Полтавщини, Сумщини та Чернігівщини – на загальну суму 50 мільйонів гривень», - розповіла Ірина Свистун, очільниця вищезазначеного управління.

Беручи до уваги лише Чернігівщину, то в нашій області боржники по аліментам з січень цього року сплатили по своїм обов'язкам більше 14 мільйонів гривень.

В квітні боржники по аліментах виплатили своїм дітям на Чернігівщині більше 10 млн грн, фото-1

Очільниця також додала, що піклуватися про власну родину простіше та дешевше без нагадувань з боку держави, а штрафи та незручності, спричинені обмеженням прав й арештом банківських рахунків, не стануть нагородою за умисне ухилення від виконання батьківського обов’язку.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#аліменти #діти #гроші #суд #боржники
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Объявления
live comments feed...