• Главная
  • Цього року в Чернігівській області відремонтують більше 100 кілометрів доріг
14:02, 17 мая 2020 г.

Цього року в Чернігівській області відремонтують більше 100 кілометрів доріг

Цього року в Чернігівській області відремонтують більше 100 кілометрів доріг

Такі обіцянки дав новопризначений керівник управління капітального будівництва Чернігівської ОДА Богдан Кривенко.

Розпорядженням голови Чернігівської облдержадміністрації за погодженням з Міністерством розвитку громад та територій на посаду начальника управління капітального будівництва призначено Богдана Кривенка.

До завдань і повноважень керівника УКБ входить реалізація державної політики у сфері дорожнього господарства, будівництва, розвитку соціальної інфраструктури, забезпечення енергоефективності у будівництві на території області.

Богдан Кривенко визначив головні пріоритети на поточний рік. За його словами, це – робота над завершенням недобудованих об’єктів на території області. Мова насамперед йде про 20 недобудованих сільських амбулаторій.

Під особливим контролем буде реалізація програми «Велике будівництво», а також ремонт доріг загального користування та 9 мостів.

– Запланований обсяг дорожніх робіт перевищує минулорічний. У кожному з 22 районів охопимо по 5 кілометрів, – пообіцяв чиновник.

Довідка

Богдан Кривенко здобув дві вищі освіти: у 2018 році отримав фах інженера-будівельника в Чернігівському національному технологічному університеті, у 2009 році закінчив приватний вищий навчальний заклад «Європейський університет» за спеціальністю менеджер-економіст.

У 2008-2009 роках працював у компанії ТОВ «Шиндлер», яка займалась реалізацією та монтажем спеціального обладнання для ліфтів та ескалаторів.

У 2013-2020 роках працював керівником ТОВ «Фірма «СТБ», яка реалізовувала проєкти будівництва об’єктів цивільного та промислового призначення по області та Україні, зокрема для агропромислового сектору.

Із 24 квітня цього року працював на посаді начальника Управління регіонального розвитку та інфраструктури Чернігівської ОДА.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#Богдан Кривенко #УКБ #будівництво #амбулаторії #ремонт доріг
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Объявления
live comments feed...