• Главная
  • Конфлікт на лижній базі в Чернігові. Ситуацію прокоментували у Федерації біатлону
11:43, 18 мая 2020 г.

Конфлікт на лижній базі в Чернігові. Ситуацію прокоментували у Федерації біатлону

Конфлікт на лижній базі в Чернігові. Ситуацію прокоментували у Федерації біатлону

Голова Федерації біатлону України Володимир Бринзак розповів про те, що відбувається на лижній базі у Чернігові, де не можуть нормально співіснувати керівники ДЮСШ з лижних видів спорту, і керівництво самої бази, пише «Главком».

За інформацією Володимира Бринзака, в Чернігові на функціонування ДЮСШ з лижних видів спорту й відповідно тренувальної бази щороку з обласного бюджету виділяють 5 мільйонів гривень.

– Знаю, що 2,5 мільйони виділяють на зарплати працівникам. Директор так і каже: «Нам не треба нічого, дайте нам 2,5 млн на зарплати, бо ми готуємо олімпійських чемпіонів». Вони не хочуть розвитку, їм нічого не треба. Бояться тільки, щоб їх не посунули. Люди сидять роками і не бажають нічого змінювати, – розповів Бринзак.
Він також додав, що Владислав Деркач, який нині обіймає посаду директора Центру олімпійської підготовки, не знайгрв спільну мову з керівником бази. Той, мовляв, відчув конкуренцію.

– Деркач – молодий, має ідеї, хоче розвитку. Старому керівництву це не потрібно, тому В’ячеслав став для них незручним. На Деркача почали скаржитися, писати доповідні, мовляв, що він собі будує дачу, ще щось. В’ячеслав не витримав, пішов геть і за рахунок Центру орендував приміщення, яке не належить до бази. Хоча було б логічно, якби база була в державній власності, щоб державною була дитяча школа, щоб у ній зберігалася зброя. А в наших реаліях школа отримує гроші на зарплату, – нарікає голова Федерації біатлону України.

Також Володимир Бринзак похвалився, що допоміг базі власними коштами.

– Я подивився, як на тій базі живуть діти, яких звозять з усієї області, в основному з сіл... Побачив, що в одній кімнаті на нарах спить по шість осіб, на натягнених шнурках сушиться білизна, їжа готується на електроплиті. На одному дерев’яному стільці хтось робить уроки, у вікнах такі щілини, що гуляє вітер. Мене це шокувало.

Оскільки в той час мій бізнес давав гарні прибутки, вирішив профінансувати ремонт гуртожитку за власні кошти. Контроль за роботами вів якраз Деркач. Витратив я тоді близько 780 тис грн, майже $100 тис. Зробили житло блочної системи, по дві кімнати з загальним ґанком. У кожному блоці – санвузол, інтернет, нові меблі, телевізори. Відремонтували їдальню з новою кухнею і телевізором, створили пральну кімнату…

Крім мене, жодної копійки ніхто в цю базу не вклав. Працівники намагаються тримати лад власними руками. Але для сучасної бази це не розвиток, – розвів руками голова федерації.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#лижна база #Володимир Бринзак #В'ячеслав Деркач #ДЮСШ
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Объявления
live comments feed...