• Главная
  • В кіно у Чернігові можна буде сходити лише у липні
11:26, 20 мая 2020 г.

В кіно у Чернігові можна буде сходити лише у липні

В кіно у Чернігові можна буде сходити лише у липні

Уряд планує дозволити працювати всій культурній сфері, включно з кінотеатрами та концертами, на останньому етапі зняття карантинних обмежень, пише Громадське.

У Кабінеті міністрів України розглядають можливість спочатку відкрити кінотеатри з обмеженням у 30% заповнених місць у залі. Проте це може бути не вигідно об'єктам господарювання.

Як розповіла виконувачка обов’язків міністра культури, молоді та спорту Світлана Фоменко, на етапі виходу з карантину кінотеатри та концертні зали муситимуть дотримуватися вимог, які затверджені МОЗ.

– Тобто на першому етапі це можливе заповнення на 30%, – заявила вона. І тут же уточнила, що має інформацію від представників галузі культури, які переконані: така заповненість збільшить витрати на утримання і продовження діяльності, але не принесе бажаного прибутку.

– Така кількість людей, скажімо, не покриває ті витрати, на які розраховує об’єкт господарювання, – додала чиновниця.

Світлана Фоменко також сказала, що уряд планує дозволити працювати всій культурній сфері, включно з кінотеатрами та концертами, на останньому етапі зняття карантинних обмежень. Попередньою датою розглядають 1 липня.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#кінотеатр #карантин #Світлана Фоменко
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Объявления
live comments feed...