• Главная
  • Куди у Чернігові можна звернутися у разі домашнього насильства?
12:07, 21 мая 2020 г.

Куди у Чернігові можна звернутися у разі домашнього насильства?

Куди у Чернігові можна звернутися у разі домашнього насильства?

У Чернігові в період карантину зростання рівня насильства в сім’ях поліції та соціальних служб не зафіксувала. Втім, на жаль, такі випадки й досі присутні у зведеннях.

Зокрема, до Чернігівського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді з початку карантину (за березень, квітень і початок травня) надійшло 35 повідомлень з приводу насильства або виникнення його реальної загрози в сім’ях.

Насильство підтверджено в 1 випадку. Для порівняння: за співставний період до карантину (січень, лютий, березень) отримано 39 таких повідомлень (підтверджено 4).

Приблизно 90% звернень – конфлікти у п'яному вигляді, які до відвертих насильницьких дій не призвели.

Близько третини випадків пов'язані з особами, які вже тривалий час відомі соціальним службам як такі, що ведуть антисоціальний спосіб життя. З такими родинами працюють, намагаючись скоригувати поведінку, надати юридичну, соціально-психологічну, організаційну та інші види допомоги. Іноді вдається вплинути на ситуацію. 

У Чернігові є взаємодія соціальних служб і поліції. В міській поліції створена і працює спецільна мобільна група з реагування на домашнє насильство. Також у місті працює центр соціально-психологічної допомоги, де люди (в тому числі жінки з дітьми, які зазнали домашнього насильства) можуть знайти притулок на період до трьох місяців у разі такої необхідності.

Разом з тим, проблема домашнього насильства залишається. Тому доцільно нагадати телефони, за якими в таких випадках можна звернутися:

Департамент сім’ї, молоді та спорту Чернігівської ОДА – (0462) 674-514
Управління у справах сім’ї, молоді та спорту міської ради – (0462) 774-134
Чернігівський громадський комітет захисту прав людини – (063) 140 63 47
Поліція – 102

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#домашнє насильство #телефони #контакти
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Объявления
live comments feed...