• Главная
  • У Чернігівській області продадуть один з найкращих готелів, який… працює у збиток
10:25, 22 мая 2020 г.

У Чернігівській області продадуть один з найкращих готелів, який… працює у збиток

У Чернігівській області продадуть один з найкращих готелів, який… працює у збиток

Розпочато підготовку до приватизації готелю «Слов’янський», що знаходиться у Новгород-Сіверському. Про це у соціальних мережах повідомив начальник управління Фонду державного майна України в Чернігівській області Валерій Йовенко.

Торги – наприкінці липня, – повідомив чиновник. – Ця перлина Поліського краю у вправних руках не тільки здатна заробляти гроші, але й презентуватиме світу наш надзвичайно чудовий край.

Готель «Слов’янський» – чотиризірковий готель європейського рівня, на 30 номерів, збудований у 2004 році на березі Десни у Новгороді-Сіверському.

Валерій Йовенко зазначив, що наразі готель, що перебуває у державній власності, накопичив збитків на суму у 50 мільйонів гривень і кошти на відновлення не заробляє.

– Без зовнішніх інвестицій цей готель згодом просто перестане існувати. Без готелю і місто Новгород-Сіверський втрачатиме перспективи розвитку, – додав начальник обласного управління ФДМУ.

Готель було збудовано за сприяння тодішнього президента України, уродженця Новгород-Сіверського району Леоніда Кучми. Будівництво на той час коштувало більше 100 мільйонів гривень. За курсом 2004 року – майже 20 мільйонів доларів.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#готель #Новгород-Сіверський #Валерій Йовенко #Фонд державного майна #приватизація #"Слов'янський"
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Объявления
live comments feed...