• Главная
  • Десна критично зміліла і встановлює антирекорди
12:17, 22 мая 2020 г.

Десна критично зміліла і встановлює антирекорди

Десна критично зміліла і встановлює антирекорди

Рівень води у головній річці Чернігівщини різко впав і досягнув історичного мінімуму, якого не фіксували 140 років. Про це йдеться в сюжеті «Свідка».

Чернігівські рибалки бідкаються: через низький рівень води і відсутність розливу риба погано віднерестилася – тож на великі улови цього року розраховувати не доводиться.

Ще один критичний наслідок – небезпека для роботи Чернігівьскої ТЕЦ, яка бере воду з Десни для технологічних процесів. В тому числі, для охолодження.

Спеціалісті-гідрологи пояснюють такі проблеми зимою без опадів. Та й навесні рясні дощі пішли лише два тижні тому. В деяких випадках випала навіть 200 % опадів він норми, тож рівень води потроху зростає, але цього недостатньо.

Є й супутні проблеми. Зокрема, чиновники нарікають на те, що згубно на рівень води у Десні впливають аграрії. За словами голови Чернігівської ОДА Андрія Прокопенка нерідко сільськогосподарські підприємства розорюють під поля ділянки аж до самого берега, що заборонено законодавством. Але штраф за це, на думку голови області, мізерний – від 250 до 510 гривень.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#Десна #рівень води
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Объявления
live comments feed...