• Головна
  • У Чернігові – жахливий інтернет. Дослідження французької компанії
11:04, 26 травня 2020 р.

У Чернігові – жахливий інтернет. Дослідження французької компанії

У Чернігові – жахливий інтернет. Дослідження французької компанії

Завдяки співробітництву Міністерства з цифрової трансформації України з французькою компанією nPerf з’явилися результати масштабного дослідження.

Проаналізовано інформацію щодо близько 2 мільйони вимірів швидкості інтернет-з’єднань із понад 5000 населених пунктів, у яких проживає 70% населення України (близько 30 млн).

Кожен охочий може зайти на сайт чи у мобільний застосунок nPerf та перевірити основні параметри інтернет-з’єднання. Цей тест є вже доволі популярним в Україні, що дозволило міністерству отримати великий масив інформації щодо реальних показників швидкості у різних куточках України. 

Тест базується на алгоритмі, що дозволяє точно виміряти швидкість завантаження та вивантаження даних, а також час затримки (ping). Важливо: персональні дані користувачів при цьому не передаються, заспокоїли у міністерстві.

У результаті з’ясувалося, що у Чернігові (36 Мбіт/с) – одні з найгірших цифр серед міст України. Зокрема, вища якість передачі даних – у всіх обласних центрах, а також у провінційних Ніжині, Конотопі, Шостці, Лубнах та десятках інших міст у всіх регіонах країни.

Найкращий результат зафіксовано у Вовчанську (Харківська область) – 83 Мбіт/с та Конотопі (Сумська область) і Сєвєвродонецьку (Луганська область) – по 76 Мбіт/с. Серед обласних центрів лідирують Луцьк та Чернівці – по 54 Мбіт/с.

Найгірша якість зв'язку – у південній частині України. У Первомайську (Миколаївська область) – 28 Мбіт/с, а у курортному Скадовську (Херсонська область) – 21 Мбіт/с.

У Чернігові – жахливий інтернет. Дослідження французької компанії, фото-1

Для Міністерства цифрової трансформації ця інформація важлива при розробленні Національного плану розвитку широкосмугового доступу.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#інтернет #швидкість #зв'язок #дослідження
2,0
Високі оцінки користувачів за Достоверность
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...