• Главная
  • Новобудову навпроти Чернігівської Політехніки зупинила прокуратура
08:44, 28 мая 2020 г.

Новобудову навпроти Чернігівської Політехніки зупинила прокуратура

Новобудову навпроти Чернігівської Політехніки зупинила прокуратура

Прокуратура відреагувала на факти проведення будівельних робіт у місті Чернігові з порушенням вимог діючого законодавства.

Під час перевірки законності забудови земельних ділянок у місті Чернігові встановлено, що на ділянці по вулиці Шевченка, 114/2 підготовчі будівельні роботи забудовником проводилися без отримання відповідного дозволу.

У зв’язку з виявленим порушенням, Департамент культури і туризму, національностей і релігій Чернігівської обласної державної адміністрації видав припис про зупинення будівельних робіт.

Крім того з’ясовано, що земельна ділянка за цією адресою відноситься до земель історико-культурного призначення, оскільки розташована на території пам’ятки археології місцевого значення. Вона взята на облік ще у 1985 році за рішенням виконкому Чернігівської обласної ради.

За вказаним фактом Чернігівською місцевою прокуратурою розпочато кримінальне провадження за ч. 1 ст. 298 КК України (незаконне проведення археологічних розвідок, розкопок, інших земляних чи підводних робіт на об'єкті археологічної спадщини).

Вивчення законності забудови інших земельних ділянок у місті Чернігові, розпочате регіональною прокуратурою, наразі триває.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#прокуратура #будівництво #новобудова
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Объявления
live comments feed...