• Главная
  • Чернігівські підлітки отримуватимуть паспорт та індентифікаційни код одним документом
11:47, 28 мая 2020 г.

Чернігівські підлітки отримуватимуть паспорт та індентифікаційни код одним документом

З 28 травня підлітки віком від 14 до 18 років за допомогою послуги "ID-14" зможуть одночасно отримати паспорт громадянина України та ідентифікаційний код. Зробити це  вони зможуть у територіальних підрозділах Держміграційної служби, ЦНАПах та відділах обслуговування громадян «Паспортний сервіс» ДП «Документ».

Про це повідомляє пресслужба Чернігівської ОДА, з посиланням на Міністерство та Комітет цифрової трансформації України.

Дана послуга має спростити момент отримання цих документів підлітками, адже раніше потрібно було двічі збирати документи, приходити і до підрозділу Державної міграційної служби чи ЦНАП, і до Державної фіскальної служби.

Відтепер паспорт та ідентифікаційний код будуть міститися на ID-картці. Отримувачеві потрібно лише звернутись до територіального підрозділу Держміграційної служби чи ЦНАП за місцем проживання.

Чернігівські підлітки отримуватимуть паспорт та індентифікаційни код одним документом, фото-1

Послугу рекомендують оформляти не пізніше ніж через місяць після досягнення дитиною 14 років. ID-карту можна буде отримати протягом 20 робочих днів. Послуга запланована безкоштовною для всіх, хто отримує паспорт громадянина України вперше.

У Чернігівській області послугу "ID-14" надаватимуть два ЦНАПи, а саме ЦНАП Чернігівської міської ради та Міськрайонний ЦНАП Прилуцької міської ради.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#ID-картка #ідентифікаційний код #підлітки #паспорт #міграційна служба
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Объявления
live comments feed...