• Главная
  • У Чернігівській області очікують туристичний бум цього літа
08:44, 29 мая 2020 г.

У Чернігівській області очікують туристичний бум цього літа

У Чернігівській області очікують туристичний бум цього літа

На думку чиновників, через карантинні обмеження українці будуть більше відпочивати в Україні, а не закордоном. Чернігівщина планує використати цю нагоду.

На нараді у облдержадміністрації представники влади та туристичної сфери обговорили стратегічні напрямки роботи в галузі туризму. Серед завдань – формування позитивного іміджу області як регіону, привабливого для туризму.

– За попередніми даними, через пандемію COVID-19 очікується зменшення кількості громадян України, які їхатимуть на відпочинок закордон. Логічно, що більш популярним буде внутрішній туризм, – вважає заступник голови ОДА Андрій Подорван.

Найбільше туристів традиційно чекають з Київської та Харківської областей. Саме звідти минулого року на Чернігівщину приїздило найбільше людей – разом близько 50 % від усіх гостей.

Ще одна важлива цифра минулого року: близько половини туристів приїздять самостійно, а не в складах екскурсійних груп. Тож для них доопрацюють функціонал туристичного порталу, щоб кожен міг знайти відповідний до смаку маршрут (чи прокласти власний), необхідні контакти.

Також вирішено забезпечити поширення рекламно-інформаційної продукції про Чернігівщину, налагодити співпрацю з відомими туристичними порталами, і активізувати роботу та опрацювати пропозиції щодо створення нового сучасного інформаційно-туристичного порталу.

Довідка

Впродовж 2014-2018 років зростання кількості екскурсантів на туристичних об'єктах спостерігається на рівні 8% за рік: з 748 тисяч у 2014 році до 1,05 млн у 2018 році.

Зростають і надходження до бюджетів всіх рівнів від економічної діяльності суб’єктів туристичної сфери області: з 4,095 млн грн у 2014 році до 11,819 млн у 2018 році.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#туризм
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Объявления
live comments feed...