«Це просто злочин проти самого себе!» Головний пульмонолог Чернігова пояснив, чому важливо дотримуватися карантину

«Це просто злочин проти самого себе!» Головний пульмонолог Чернігова пояснив, чому важливо дотримуватися карантину

Карантинні обмеження поступово пом’якшуються, проте важливо дотримуватися елементарних заходів безпеки аби не захворіти і не сприяти розповсюдженню коронавірусу.

За словами завідувача пульмонологічного відділення міської лікарні №1 Чернігівської міської ради – головного пульмонолога Чернігова Олександра Случука, уникати великого скупчення людей та носити маски у громадських закритих місцях – це «заповідь».

– За Конституцією не можна обмежувати конституційні права людей, тому це зараз як рекомендація, а людина сама вирішує, чи дотримуватися, чи ні. Але потрібно сприймати це не як побажання, а як заповідь, – зазначив фахівець.

Крім того, він закликав подумати не лише про власну безпеку, але й про те, як захистити інших людей: друзів, батьків, дітей…

– Як нехтувати цими заходами? Це просто злочин проти самого себе як мінімум. Тому обов’язково треба притримуватися заходів: маски, сидіти вдома, запобігати скупченню людей – і все буде добре… – додав Олександр Случук.

Нагадаємо, головний пульмонолог також пояснив, які маски є оптимальними для звичайних людей проти вірусу.

***

Здійснено в рамках проекту за підтримки Фонду розвитку ЗМІ Посольства США в Україні. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією уряду США. / Supported by the Media Development Fund of the U.S. Embassy in Ukraine. The views of the authors do not necessarily reflect the official position of the U.S. Government.

Олександр Случук карантин коронавірус COVID-19
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
16853 просмотра в августе
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать
Комментарии