• Главная
 • Тендери чекають на підприємців: чим може допомогти Чернігівська регіональна торгово-промислова палата
10:14, 4 июня 2020 г.

Тендери чекають на підприємців: чим може допомогти Чернігівська регіональна торгово-промислова палата

З кожним роком наше життя змінюється, інколи докорінно. Адже буквально за один день те, що ви робили роками, може стати непотрібним або так, як ви це робили раніше, вже не зробите ніколи. Так само вийшло зі взаєминами замовників тендерів та тих, хто задовольнятиме їхні потреби. Наприклад, раніше, якщо державна установа хотіла отримати якусь продукцію або виконання певних робіт, вона шукала тих, хто це зробить, і домовлялась напряму. Нерідко це виливалось у корупційні скандали та виконання робіт «своїми» компаніями. Зараз же все інакше…

Головне –  знайти свій тендер

Починаючи з 2016 року в Україні діє єдина система публічних закупівель Prozorro. Саме вона покликана нівелювати негативний корупційний вплив та дозволяє всім учасникам ринку на конкурентних засадах визначати, хто ж буде поставляти продукцію або послугу за державні кошти. У результаті суттєвих змін до законодавства про публічні закупівлі багато підприємців зацікавились такою можливістю якісно та професійно освоїти державні кошти. Але далеко не всі зрозуміли, як це правильно та коректно зробити, тому і не брали участі в тендерах та втрачали свої можливості.

Змінити це можна за допомогою Чернігівської регіональноїторгово-промислової палати та її експерта з публічних закупівель – Сергія Носовця. Адже заручившись підтримкою досвідчених фахівців, підприємцю не потрібно буде ризикувати своєю перемогою в тендері через недосвідченість.

Тепер, звернувшись за допомогою до Чернігівської регіональної торгово-промислової палати, будь-який малий та середній підприємець може стати успішним учасником багатомільярдного ринку публічних закупівель. 250 млрд грн – приблизний річний ринок державних закупівель.

І що найцікавіше, для цього не треба витрачатись на рекламу та маркетинг, адже професійно знайдений тендер, а можливо і не один, може дати неабиякий прибуток і без рекламних вливань.

У сучасних підприємців не буде залежності й від географічного місцерозташування. Із Prozorro не потрібно витрачати кошти на відкриття представництв та відрядження персоналу. Доступ до всіх замовників у межах однієї онлайн-системи дає нові можливості, якими точно треба скористатись.

Тендер під ключ

Як показує практика, щоб досягти успіху в закупівлях і почати заробляти на публічних тендерах, недостатньо продавати якісний товар за прийнятну ціну. Переможцями торгів в основному стають ті, хто професійно підходить до участі в закупівлях – уміють правильно обирати тендери, аналізувати конкурентне середовище, вчасно і якісно готувати документи тендерної пропозиції, захищати свої права й інтереси. Щоби підприємцю самостійно зайти на цей ринок, необхідні певні знання та досвід у цій сфері діяльності.

Співпраця з експертом із публічних закупівель дозволить зробити всі етапи професійно та без зайвих помилок. Чернігівська регіональна торгово-промислова палата готова надати повний комплекс послуг із супроводу закупівель на боці учасника. І готова виконати індивідуальний запит клієнта від допомоги на певному етапі тендеру до закупівлі під ключ, коли палата супроводжує підприємця від консультування з питань публічних закупівель до супроводу підписання договору та постпроцедурного супроводу.

Сергій Носовець, як експерт із публічних закупівель Чернігівської регіональної торгово-промислової палати, готовий допомогти підприємцям малої та середньої ланки на всіх етапах будь-якої публічної закупівлі, а саме:

 • Консультування з питань публічних закупівель.
 • Моніторинг та підбір актуальних закупівель та їх аналітика.
 • Аналіз тендерної документації замовника, що включає підготовку реєстру документів та вимог до їх оформлення, які повинен надати учасник у складі тендерної пропозиції.
 • У разі потреби – підготовка запитань, запитів та пропозицій щодо внесення змін до тендерної документації.
 • Підготовка тендерної пропозиції.
 • Перевірка пропозиції на відповідність вимогам тендерної документації.
 • Аналіз тендерних пропозицій учасників конкурентів.
 • Оскарження прийнятих рішень, дії чи бездіяльності замовника у разі виявлення порушень.
 • Завершення процедури закупівлі шляхом підписання договору.
 • Постпроцедурний супровід договору у відповідності до Закону України «Про публічні закупівлі».

Контакти експерта: 095-271-40-16; e-mailn.nosovets@chamber.cn.ua

Необов’язково треба замовляти у професіоналів закупівлю під ключ, адже окремі підприємці можуть непогано розбиратись в підборі тендерів. Проте їх завжди може очікувати несправедливість у вигляді необґрунтованого відхилення пропозиції, встановлення дискримінаційних умов, недобросовісної конкуренції (пов’язані учасники) і так далі. У такому випадку бізнесмен може замовити окрему послугу – оскарження дій або бездіяльності замовника. І так з будь-яким етапом організації публічної закупівлі.

Тож шукайте та знаходьте нові можливості для розвитку свого бізнесу, а допоможе вам з цим Чернігівська регіональна торгово-промислова палата.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Объявления
live comments feed...